Ne volim kisu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Ne volim kisu

Oceni ovaj blog
Ne volim kisu,zato sto me podseca na suze,odmah pomislim kako nebo place,a ja suza nemam,isusene oci me peku.Ne treba mi tudje vreme, tudja iskra tudja vatra, moja magla uzdisaja jos se vuce vrhovima hridi. Prepoznajem zvuk tisine obgrljenog oko stene.Ne treba mi tudje vreme
moje iskre same teku uscu svome nemoj sumi,konacistu svome vecnom. Ne treba mi tudje vreme,moj sat kuca u mom veku,suze nemam, isusene oci peku.Ne volim kisu, zato sto me podseca na suze...

Pošalji "Ne volim kisu" na Facebook Pošalji "Ne volim kisu" na Google Pošalji "Ne volim kisu" na My Yahoo! Pošalji "Ne volim kisu" na Live Pošalji "Ne volim kisu" na MySpace Pošalji "Ne volim kisu" na Twitter Pošalji "Ne volim kisu" na Digg Pošalji "Ne volim kisu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Svako svoje tuge nosi
    Svako svoje suze guta
    Nebo plače za sve nas
    Za svakoga ima suze
    Suze što baš meni sliče
    Suze što i na te liče

2. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Svako svoje tuge nosi
    Svako svoje suze guta
    Nebo plače za sve nas
    Za svakoga ima suze
    Suze što baš meni sliče
    Suze što i na te liče

Svako svoje suze guta...
    Suze sto bas meni slice...

Ljiljooo
  3. zxy (avatar)
    Tijara da te podsetim da mudrost savetuje sa se čovek ne treba previše radovati kad mu se nešto dobro dogodi ali ni da previše tuguje kad ga zadesi kakva nesreća.Ima primer nekog kralja,ne sećam se kog,iz antičkog vremena koji je kad je izgubio sina koga je mnogo voleo,bezmerno žalio i očajan bio,a onda je, kad su prošli dani za žalost, puknuo prstima i nikad ga više nije pomenuo.Život ide dalje...
  4. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Tijara da te podsetim da mudrost savetuje sa se čovek ne treba previše radovati kad mu se nešto dobro dogodi ali ni da previše tuguje kad ga zadesi kakva nesreća.Ima primer nekog kralja,ne sećam se kog,iz antičkog vremena koji je kad je izgubio sina koga je mnogo voleo,bezmerno žalio i očajan bio,a onda je, kad su prošli dani za žalost, puknuo prstima i nikad ga više nije pomenuo.Život ide dalje...
    Zxy hvala ti na ovim recima, ali moja tuga je deo mene, ja bih volela da pucnem prstima, ali ne mogu, ne ide. Samo nesto sam ipak naucila za sve ove godine, kontrolisem tugu tako da se ona ne vidi, a tu je postoji i postojace dok god ja disem, tako je, ja ne znam i ne umem drugacije.Izboriti se sam sa sobom je najteza borba...
  5. gagili48 (avatar)
    Ne volim kisu, zato sto me podseca na suze.....da...i mene...i izaziva osecaj nemoci...