AKO NIJE , ONDA NEKA BUDE 3

Na ovim sajber prostorima čovek se svremenom navikne na elektronske persone ,
nezavisno od razlika u stavovima i gledištima ; sprijatelji i nekako sajberski orodi .
E kad taj sajber rođak negde odluta u elektronska prostranstva , pa ga nema --
kako se ono kaže drinski : a elektronskog pisma i razglednice niodkud -- čovek počinje da ga isčekuje . Kako vreme odmiče a pisma i razglednice nestižu , čovek
počinje da postavlja sam sebi pitanja --- ma šta gnjavim : jednostavno , nedostaju mi neke blogerke i blogeri . Počinjem da se pitam kako su , dali se tamo daleko zabavljaju bolje od nas ; i tako to . Nedostaju mi . Stoga sam rešio neke da dovučem nasilno ( pa makar izazvao njihov gnev ) .

Verovatno su neki uočili da već par nedelja nema G-đe Tol .


Uploaded with ImageShack.us

e , Gospo - neide to tako ; evo vas ! Pokrao sam i Vaš album - evo slike :



Uploaded with ImageShack.us

evo i komentara :

omg! 8O
nemogu da verujem, kolko lepa slika!!!

tol : E decki..vidim da ste ljubitelji vode...a i dobre fotografije...moja malenkost obozava kvalitet
Mislim da je malce fotoshopirano



evo mog komentara :

...nezavisno koliko je slika obrađivana, dosegla je umetnički kvalitet ...
...zapravo ima atribute umetničkog dela ... ima savršenu osu , koja
može da se vidi kao tunel rađanja ... dakle rađanje života iz vode ...
...izlazak iz vodene materice , uvodi nas u jutro -nov početak ; u kome
putujemo uz svetlost u zemaljski bajkovito uređen svet ........svakako ,
ja sam izneo ličnu ipresiju , koju mogu korenito da nadogradim ako
budem dalje posmatrao ovu sliku ...i baš to , što ona priča različite priče o
rađanju ( svakom posmatraču iznuđuje njegovo kazivenje ) čini je
umetnički vrednom ...


Od vas dragi prijatelji očekujem da se uključite u ovu sajber akciju !
 
Lepotancici moji medeni...KAko mi je srce veliko k'o Rusija .)

Ljubim VAs puno..i obozavam..Krstarica je mesto neverovatne karme..naravno da cu dolaziti povremeno, jer ne mogu ja bez VAs, divnih besednika i prekrasnih dusa...
HVALA Vam na akciji...
Msje Lončar..obozavam VAs neizmerno...ZXY...duso draga, prijatelju :heart:...Gagili...Ljiska...devojke mile...lepe uvek bile i tako pozitivne :heart:

Vidimo se uskoro !:heart:

thankurose.gif
anihearts2.gif
 
Tol;bt115488:
Lepotancici moji medeni...KAko mi je srce veliko k'o Rusija .)

Ljubim VAs puno..i obozavam..Krstarica je mesto neverovatne karme..naravno da cu dolaziti povremeno, jer ne mogu ja bez VAs, divnih besednika i prekrasnih dusa...
HVALA Vam na akciji...
Msje Lončar..obozavam VAs neizmerno...ZXY...duso draga, prijatelju :heart:...Gagili...Ljiska...devojke mile...lepe uvek bile i tako pozitivne :heart:

Vidimo se uskoro !:heart:

thankurose.gif
anihearts2.gif
:heart::D:cmok2::cmok2::cmok2::cmok2::manikir:
 
Lepa akcija,i meni nedostaje jedan bloger,ali njega nema vec vise od godinu dana,Vuceta...I nikada se nece vratiti,nazalost...Pokusavala sam da ga ubedim,ali nisam uspela...I zao mi je sto vise ne odgovara ni na mailove...:( Nema ni Capljare odavno...I on mi nedostaje...A i Aurum,ali posto on od skora nije tu,nadam se da ce nam se vratiti...
 
DUNJA W;bt115522:
Lepa akcija,i meni nedostaje jedan bloger,ali njega nema vec vise od godinu dana,Vuceta...I nikada se nece vratiti,nazalost...Pokusavala sam da ga ubedim,ali nisam uspela...I zao mi je sto vise ne odgovara ni na mailove...:( Nema ni Capljare odavno...I on mi nedostaje...A i Aurum,ali posto on od skora nije tu,nadam se da ce nam se vratiti...

...da tako je to , postanemo velika sajber familija , a onda ....neznam , ova naša osećanja su nešto novo ...nije to takozvano poštansko prijateljstvo i druženje ... ovo je nekako drugojačije -- ovo je nov vid suživota i razvijanja emocija u njemu ...tom svetu i tom njegovom životu ...mismo pioniri ...nadam se našem uspehu ... idemo u nova prostranstva sa puno poverenja u dobar ishod ...drago mije dasi se uključila u svojevrsnu akciju koja je urodila plodom ( iskreno rečeno zahvaljujući nekim našim prijateljicama )...bilo kako bilo , Hvala na javljanju Dunja . Pozdrav !:bye::bye::bye:
 
123loncar;bt115533:
...da tako je to , postanemo velika sajber familija , a onda ....neznam , ova naša osećanja su nešto novo ...nije to takozvano poštansko prijateljstvo i druženje ... ovo je nekako drugojačije -- ovo je nov vid suživota i razvijanja emocija u njemu ...tom svetu i tom njegovom životu ...mismo pioniri ...nadam se našem uspehu ... idemo u nova prostranstva sa puno poverenja u dobar ishod ...drago mije dasi se uključila u svojevrsnu akciju koja je urodila plodom ( iskreno rečeno zahvaljujući nekim našim prijateljicama )...bilo kako bilo , Hvala na javljanju Dunja . Pozdrav !:bye::bye::bye:


- ovo je nov vid suživota i razvijanja emocija u njemu ...tom svetu i tom njegovom životu ...mismo pioniri

Jesmo,volim svoje virtuelne prijatelje,a neke pozelim i da upoznam...
 
Dunjice..jesi u pravu..CApljare nema dugo..a ne mogu dobiti ni jedan info o njemu...nema Lidera...Deda-EU..crossoverprint..sjajnih oratora i poznavaoca zivota i učenosti...
Postanu svi deo duse nam..pojedini se ušunjaju cak ispod kože i draškaju, opominju na čežnju...traže želju i muče potrebom...da li je to neizdrž...zov...urlik za nečim više???
Joj..kako iluzija šamara sve redom...kako se spasiti od navale svrabeža za nekim? :) :heart:
 
Tol;bt115813:
Dunjice..jesi u pravu..CApljare nema dugo..a ne mogu dobiti ni jedan info o njemu...nema Lidera...Deda-EU..crossoverprint..sjajnih oratora i poznavaoca zivota i učenosti...
Postanu svi deo duse nam..pojedini se ušunjaju cak ispod kože i draškaju, opominju na čežnju...traže želju i muče potrebom...da li je to neizdrž...zov...urlik za nečim više???
Joj..kako iluzija šamara sve redom...kako se spasiti od navale svrabeža za nekim? :) :heart:

...ne spašavati se ....prepustiti se prijateljstvu , ma štagod ono bilo u virtuelnom svetu ... zasad to je jedina uspešna blagorodna terapija...:think::hvala::hvala::hvala::rumenko:
 

Back
Top