kako smuvati forumaša/forumašicu?

pa evo ovako
prvo je bitno da postoji bilokakva vrsta privlacnosti, ili makar da nema mnogo odbojnosti da nekaem rezlicitosti ili mrznje
tako meni jedna forumasica posalje pp sa porukom '' hej, nasmejao si me do suza '' a tome su prethodile i brojne reputacije na koje inace nisam odgovarao iz prostog razloga el dajem samo kad se zasluzi el tako :rumenko;
i kad mi je poslala pp to je vec znacilo da nesto vise zeli osim da mi kaze da sam je nasmejao, tj ocekuje kakav fidbek ili sl
moja je reakcija bila krajnje umerena, malo duhovita i dozirano provokativna, mada generalno...slatka je bila, onako naivno iskrena...:rumenko;
vreme je prolazilo, nizali su se moji biseri po forumu a ona je bivala sve reputantnija prema meni... ''o boze cime li ja to zasluzujem'' pitao sam se...
elem, da ne otkrivam identitet sirokogrude uspaljenice, ako pozeli sama ce se naci...mada naci ce se mnoge a samo ce jedna nesumnjivo znati da se radi o njoj :heart:
necu da trosim mnoge epitete i reci hvale na njen racun, el ne bi bila u ovoj prici da nije zasluzila el tako
i da nastavim...
preskocivsi uvodnu fazu upoznavanja ( blizeg upoznavanja preko inter - ne - ta) resijo sam da po prvi put sebe prepustim nepoznatoj curi, koja nikako nije mogla biti losa razmisljao sam,
el cak i da je losa mora da vredi ako ovako dobro laze da je dobra : )
otvorijo sam joj dusu i otkrijo sve svoje sto sam sebicno krijo od drugih, i iznenadila se, pozelela da me upozna licno, da me pipne, lizne ili nesto ( mastao sam ja )
ali to je bilo neizvodljivo u ovom trenutku el ne da nas dele kilometri ( bar 7-8 njih), dele nas moralna nacela sa kojima smo dosli na ovaj forum, dosli da se zezamo a ne da trazimo sex iz ocaja
i trajalo je to neko vreme, nije lako priznati sebi da ces da stupis u fizicki odnos sa tekstom na monitoru el ipak mi smo svi softvejiiiii
a onda, onda kada je po koznakoji puta se osmelila da mi predlozi taj fizicki kontakt, vise nisam imao kud bezmalo me je ucenila i dovela u pitanje moje podkurchitjne bubreshchitje
nije vise bilo pitanje da li, samo kad i gde i eventualno sa koliko jos pratilaca forumskih
bijo sam iskreno u sukobu sa svojim stavom u vezi internet poznanstava i grizlo me to, ali sam vesto lagao sebe da je ovo drugacije, samo da ne izgleda ko kompromis a sujeta je cepala
a ona je nekako to sve lakse shvatila, valjda zato sto je inicijator i kao lekse joj je da zna da se nije smejala kompjuteru vec coveku, lepom coveku i pametnom i svi epiteti :rumenko:
e daodje taj dan i vece nikako da dodje, ali vece je bilo ocenjeno kao dobar deo dana za prvi taj kontakt, to je valjda uobicajeni mod ako se ocekuje nesto vise od razmene podataka iz licne karte
i sad, kupatilo, sapun, kamen za pete ( zasto care, ma za svaki slucaj) najnovije gatje ( zasto care ...) carape (pamucne a nikako sintetika) pa zubi, pazuh, prepone, vrat, bulja, ushi nos...
kondom, ???
ali posle kilo vinjaka sve je selo na mesto, pa idem da se upoznam sa jednom zanimljivom osobom ne moram da je ***** iako se to ocekuje u ovoj prici ( ali ondak ce mi zameriti muskarci koje sam upozno sto i njih nisam **** ) :))))
i sad sam opet pretero sa detaljima, nebitnim detaljima, da se ne lazemo imo sam tremu, eto...
nadjemo se mi, ista je ko na internetu - fizicki a ja sam malo lepsi : )
kaze '' ijaoj, koliko sam zelela da te upoznam'' meni samo sto se nije otelo '' ijaj ja bi da te ****** zagoreo sam'' ali samo poucen iskustvo samo ladno odgovorijo '' pa normalno : )
i tako, vece smo proveli gospocki, zavrsili pod sankom i otisli taksijima kucama
sutra sms '' divno mi je bilo, hocu da ponovimo'' misim ja njoj :rumenko:
odgovor '' moze lepotane zgodni i prepametni, pun si para''
e to me je ohrabrilo i dalo mi poctrka da krenem u ekciju do poslednjeg atoma snage, ondak je sledeci put bilo i sexa i svega, al to vama nije zanimljivo, krenuli su i sokovi sladostrasti i sve sti kazu u erotikama, macija glava nabreko penis, krute bradavice, guze ko dva plivadona itsd...: )
 

Back
Top