PISMO MUZU KOMPJUTERASU

Dragi muzu,

Saljem ti ovo pismo u laznoj koverti od neke kompljuterske kompanije, da bih bila sigurna da ces ga procitati. Molim te oprosti mi za ovu prevaru, ali mislila sam da bi trebalo da znas sta se desava u kuci u poslednje dve godine otkako si kupio taj kompljuter.Deca su dobro. Marku je 7 godina, i bas pre neki dan je nacrtao portret cele porodice. Bio bi ponosan na njega kad bi video kako te je nacrtao. Stolica i vrh tvoje glave otpozadi izgledaju vrlo realisticno. Maja je napunila 3 ovog septembra. Jos uvek je presrecna sto si bio kod kuce za njen rodjendan. Kaze da joj je to bio najlepsi dan, iako je padala kisa i nije bilo struje. Ja sam takodje dobro. Prosle godine sam se ofarbala u plavo. Moj sef se brine o mojoj karijeri i postao je jako dobar kucni prijatelj. Kad sam primetila da ti ne smeta kad usisavam oko tvoje stolice shvatila sam da odrzavanje kuce i nije neki problem. Kuca dobro izgleda. Nisam sigurna da li si primetio da sam ofarbala zidove proslog proleca. E, dragi moj, sad moram da idem da se spakujem. Moj sef nas vodi na skijanje. Zaposlila sam jednu zenu da se brine o tebi i kuci dok nas nema. Dolice ti kafu, donece ti jelo za sto, bas onako kako ti volis. Nadam se da cete ti i tvoj kompljuter provesti lepo vreme zajedno dok nas nema.
Marko, Maja i ja cesto mislimo na tebe.
Pokusaj da nas se setis dok restartujes svoj kompljuter
 

Back
Top