neverovatno ali istinito



Walt Disney je imao strah od miševa.

Walt_Disney.jpg


U Italiji Miki Mausa zovu Topolino.

Elvis Prisli je imao brata blizanca Garona, koji je umro po rođenju.

Napoleon je osvojio Italiju pre nego što je napunio 26 godina.

Mocart je jednom komponovao komad za klavir koji se morao svirati sa obe ruke i nosem.

mocart-vr.jpg


Adolf Hitler je imao plan da promeni ime Berlinu u Germania.

Adolf Hitler je po magazinu Time bio čovek godine 1938.

Brat Al Kaponea bio je gradski šerif.

Albertu Ajnstajnu ponuđeno je da postane predsednik Izraela (1952).

ajnstajn-albert-vozi-bicikl.jpg


Bendžamin Frenklin želeo je da simbol Amerike bude ćurka, a ne orao.

Buzz Aldrin bio je prvi čovek koji se upiškio u gaće na Mesecu.

Čarli Čaplin je jednom prilikom osvojio treće mesto na takmičenju pod nazivom : "Dvojnici Čarlija Čaplina".
charlie_chaplin.jpg


John Bellavia učestvovao je u preko 5000 takmičenja i nagradnih igri i nikada ništa nije dobio.

Jedna kubanska naučnica izjavila je u sredu da hiljade pisama, koje je Ernest Hemingvej napisao dok je živeo na Kubi, bacaju novo svetlo na američkog pisca za kojeg se često govori da je bio "samotnjak".

 
John Bellavia učestvovao je u preko 5000 takmičenja i nagradnih igri i nikada ništa nije dobio.

:zcepanje::zcepanje: Ovaj je isti kao i ja, ili sam ja ista kao i on, samo sto mene niko nije uzeo u obzir za verovali...ili ne...:zcepanje:

Pely, :zag: zanimljivoje ovo, a ja ne mogah a da se ne nasalim, naravno na svoj racun:zag:
 
Tijara;bt114279:
John Bellavia učestvovao je u preko 5000 takmičenja i nagradnih igri i nikada ništa nije dobio.

:zcepanje::zcepanje: Ovaj je isti kao i ja, ili sam ja ista kao i on, samo sto mene niko nije uzeo u obzir za verovali...ili ne...:zcepanje:

Pely, :zag: zanimljivoje ovo, a ja ne mogah a da se ne nasalim, naravno na svoj racun:zag:


Faca je Bellavia i Tijara!
bravo.gif
 

Back
Top