Dolazi zima - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Dolazi zima

Oceni ovaj blog
Mili moj ovo su trenuci koji naprosto poprime tajnost, u kojima se u senkama sanjanog i polutami ceznje ucim kako u dusi pomaknuti jos jednu zavesu da je jos vise natopim tobom. To su trenuci koje ne umem da opisem, u kojima je tako lepo voleti te i verovati u jedva cujne i nevidljive otkucaje u grudima. Te pokrete srca od kojih je svaki i dah i uzdah, tvoj osmeh, a moj korak na stazi cekanja jednog od mnogih sanjanih i zeljenih susreta nasih. To su trenuci koje prizeljkujem, u kojima ti vilinske obrise dajem. Trenuci u kojima nam se usne dusa nasih u snovima spojise. Oprosti mi na mojoj slabosti u kojoj ponekad dopustam bolu da u svoj svojoj snazi sa mnom u srcu zanoci.

Pošalji "Dolazi zima" na Facebook Pošalji "Dolazi zima" na Google Pošalji "Dolazi zima" na My Yahoo! Pošalji "Dolazi zima" na Live Pošalji "Dolazi zima" na MySpace Pošalji "Dolazi zima" na Twitter Pošalji "Dolazi zima" na Digg Pošalji "Dolazi zima" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
  2. Zakasneli (avatar)

...On the side of a hill in the deep forest green, Tracing of sparrow on snowcrested brown, Blankets and bedclothes the child of the mountain
  3. Tijara (avatar)
    Zakasneli... hvala za pesmu, divna je

Emina