PP

NAPISAĆU TI JEDNU PP
MA KAKVI JEDNU
NAPISAĆU TI BEZBROJ PP
PA NEK DANIMA STREPE
SVI ONI
ŠTO SU TRAČEVIMA SKLONI

SAMO TI NEMOJ
POVODA DA IM DAŠ
JER NAŠU TAJNU ZNAŠ
JER NJIHOVI SU PORIVI PRIZEMNI
I NA SVE SU SPREMNI
JER NEMAJU ŽIVOT SVOJ
PA HOĆE DA UNIŠTE NAŠ​
 
O ovoj pojavi sam već pisala ,pa da ne ponavljam...
miwka druže....ne daj nikome da ti uništi ni pedalj
onoga što se život zove....ma šta ga činilo !!
:zag:
 
REVELIN;bt113769:
O ovoj pojavi sam već pisala ,pa da ne ponavljam...
miwka druže....ne daj nikome da ti uništi ni pedalj
onoga što se život zove....ma šta ga činilo !!
:zag:

Ja stvarno ne volim ove rialiti ili kako ih zovu šou emisije tipa TRENUTAK ISTINE...ili pak FARMU....al svakoga dana sve više uvidjam da je Farma zahvatila jedan deo populacije sa ovog našeg Foruma..nažalost al je tako ali ako.....Hval ti što si svratila....:cmok::cmok::bye::bye:
 
Tacno miwka...Ko nema svog zivota, bavi se tudjim...:ok:
Covek samo treba da bude iskren PREMA SAMOM SEBI! To je najvaznije...:heart:
A tracevi? bilo ih i uvek ce ih biti...:roll:...neki se te navike ne mogu osloboditi...:ok:
 
Vise od godinu dana sam uzivao citajuci vase blogove. Retko sam komentarisao jer nisam aktivno ucestvovao u pisanju , pa drugima nisam mogao ( znao ) pruziti to zadovoljstvo. Samo sam jednom " zloupotrebio " blog i postavio pesmu za koleginicu koja je otisla u penziju . Postala je to divna navika ( posebno jutarnja ) kada jednom ritualu prilazite rutinski ,a opet sa puno nestrpljenja sta ce te procitati, i sta ce vam odagnati sivilo svakodnevnice.
Hvatao sam sebe kako ( radeci svoj posao ) razmisljam o nekom Ozijevom blogu , Ljiljinoj basti, kucama....Tigrovim duhovitim opaskama , i kreacijama ...Uzivao sam citajuci gagiline pesme ( posebno pisane za decu ) zeljanine, dunjine ..lepe komentare i postavke Lejle, Emine ,Slovenske., poceo da pratim i uzivam u blogovima Loncara.....I onda PUF ! Sve se izmenilo preko veceri.
Od nekih rutinskih stvari do konfuzije....Nista mi vise nije isto. Ne samo zbog ovih koji su smislili kako da osavremene novu Krstaricu , to je mozda uredu ( mi stariji se tesko privikavamo na promene ) , vec zbog ljudi koji bezskrupulozno pisu sve i svasta i to u nizu po pet blogova . Zbog takvih izgubim volju i da citam ono sto me interesuje, i da gubim vreme jureci blogove. U nadi da ce te se vratiti pisanju, zbog nas koji to citaju i uzivaju, veliki pozdrav
 

Back
Top