Nikad ne reci nikad

Vise puta sam donela neke odluke kojih se nisam drzala...Zar sam tako slaba da ih sprovedem u delo?Ponekada samu sebe iznenadim i izdrzim,budem jaka.Ali onda se desi nesto sto mi pokaze koliko sam,u stvari,slaba,koliko sam samo jedno obicno ljudsko bice koje voli i zudi za istim...i ne ume to da sakrije...A cak i u ljubavi treba biti dobar igrac,treba verovati u svoje karte,a kada,u podeli,izvuces one slabije,da umes i da blefiras...Imam 45 godina,i tek ucim da budem igrac...A cak to i ne zelim...Jer to nisam ja...Ali NIKAD NE RECI NIKAD...Pronadjoh se u ovoj Natasinoj pesmi,koju slusam po ko zna koji put danas...


P.S.Zahvaljujem se prijatelju na podrsci,razumevanju i strpljenju,prepoznace se on vec...
 
.... znaš , nemoj predugo da slušaš ovu pesmu ... kao što suvo drvo izgori a vlažno istruli , dako u velikoj nadi presahne nežno srce ....u njemu nemoj nikad da zatvaraš vrata za ljubavi nove ... hoću da kažem , da živi od ljubavi za ljubav - jer ga ona oplemenjuje ... a ljubav je kao predivno cveće ; ali neko je cveće sezonsko , neko jednogodišnje , neko višegodišnje -- a neko za sva vremena .... a tako je lepo i tako je teško prepoznati njegov životni vek - takav je život , u njemu kao baštovan čovek treba iz leje u leju da seje cveće ( ako hoćeš da budeš srećan u jednom danu venčaj se , a ako hoćeš da budeš srećan celog svog života sadi cveće / voli bez patnje , kajanja i nadanja ....:bye::bye:
 
Poslednja izmena:
123loncar;bt112852:
.... znaš , nemoj predugo da slušaš ovu pesmu ... kao što suvo drvo izgori a vlažno istruli , dako u velikoj nadi presahne nežno srce ....u njemu nemoj nikad da zatvaraš vrata za ljubavi nove ... hoću da kažem , da živi od ljubavi za ljubav - jer ga ona oplemenjuje ... a ljubav je kao predivno cveće ; ali neko je cveće sezonsko , neko jednogodišnje , neko višegodišnje -- a neko za sva vremena .... a tako je lepo i tako je teško prepoznati njegov životni vek - takav je život , u njemu kao baštovan čovek treba iz leje u leju da seje cveće ( ako hoćeš da budeš srećan u jednom danu venčaj se , a ako hoćeš da budeš srećan celog svog života sadi cveće / voli bez batnje , kajanja i nadanja ....:bye::bye:


Loncar,uvek mu oboris s nogu svojim komentarima,hvala ti....:heart:

HVala i svima ostalima,jer svaki komentar koji ste dali bio je pravi i na mestu...:heart:
 
...slaba,koliko sam samo jedno obicno ljudsko bice koje voli i zudi za istim...i ne ume to da sakrije...A cak i u ljubavi treba biti dobar igrac,treba verovati u svoje karte...
...tesko da se ti ili ja mozemo igrati...:heart: znamo da se sa srcem ne igra...draga...:cmok2: tacno je ipak: NIKAD NE RECI NIKAD!:ok:
 
gagili48;bt112866:
...slaba,koliko sam samo jedno obicno ljudsko bice koje voli i zudi za istim...i ne ume to da sakrije...A cak i u ljubavi treba biti dobar igrac,treba verovati u svoje karte...
...tesko da se ti ili ja mozemo igrati...:heart: znamo da se sa srcem ne igra...draga...:cmok2: tacno je ipak: NIKAD NE RECI NIKAD!:ok:

Gago.hvala savrseno se razumemo....:heart:
 
92091308tf2.png
 

Back
Top