Nikad ne reci nikad - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Nikad ne reci nikad

Oceni ovaj blog
Vise puta sam donela neke odluke kojih se nisam drzala...Zar sam tako slaba da ih sprovedem u delo?Ponekada samu sebe iznenadim i izdrzim,budem jaka.Ali onda se desi nesto sto mi pokaze koliko sam,u stvari,slaba,koliko sam samo jedno obicno ljudsko bice koje voli i zudi za istim...i ne ume to da sakrije...A cak i u ljubavi treba biti dobar igrac,treba verovati u svoje karte,a kada,u podeli,izvuces one slabije,da umes i da blefiras...Imam 45 godina,i tek ucim da budem igrac...A cak to i ne zelim...Jer to nisam ja...Ali NIKAD NE RECI NIKAD...Pronadjoh se u ovoj Natasinoj pesmi,koju slusam po ko zna koji put danas...

P.S.Zahvaljujem se prijatelju na podrsci,razumevanju i strpljenju,prepoznace se on vec...

Pošalji "Nikad ne reci nikad" na Facebook Pošalji "Nikad ne reci nikad" na Google Pošalji "Nikad ne reci nikad" na My Yahoo! Pošalji "Nikad ne reci nikad" na Live Pošalji "Nikad ne reci nikad" na MySpace Pošalji "Nikad ne reci nikad" na Twitter Pošalji "Nikad ne reci nikad" na Digg Pošalji "Nikad ne reci nikad" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zim zam (avatar)
    Ceo život je igra kao i ljubav .Kada izvučemo slabu katru treba nastaviti i rizikovati možda je sledeća najjača...
  2. MPMcB (avatar)
    Možeš da budeš mnogo bolja....
    samo ako želiš i to je sve što treba

Inače, nema tog koji je raskrstio sam sa sobom,
    a još uvek živi
    Srećan dan ti želim, dan jer godine nisu toliko važne.
  3. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zim zam
    Ceo život je igra kao i ljubav .Kada izvučemo slabu katru treba nastaviti i rizikovati možda je sledeća najjača...

Nadam se da jeste,hvala ti na lepom komentaru...
  4. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio MPMcB
    Možeš da budeš mnogo bolja....
    samo ako želiš i to je sve što treba

Inače, nema tog koji je raskrstio sam sa sobom,
    a još uvek živi
    Srećan dan ti želim, dan jer godine nisu toliko važne
    .

Kakav sjajan komentar...Hvala ti puno...
  5. zeljena (avatar)
    Cuj draga,neke stvari se uce od malih nogu,bojim se da je prekasno sad za to.Uostalom,ti nisi ona koja gubi igru,sto ce se vremenom i videti...
  6. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Cuj draga,neke stvari se uce od malih nogu,bojim se da je prekasno sad za to.Uostalom,ti nisi ona koja gubi igru,sto ce se vremenom i videti...
    Verovatno si u pravu,neke lekcije se uce na vreme...
    A sto se tice ovog drugog podseti me na to kada dodje vreme,ako ikada dodje....
  7. 123loncar (avatar)
    .... znaš , nemoj predugo da slušaš ovu pesmu ... kao što suvo drvo izgori a vlažno istruli , dako u velikoj nadi presahne nežno srce ....u njemu nemoj nikad da zatvaraš vrata za ljubavi nove ... hoću da kažem , da živi od ljubavi za ljubav - jer ga ona oplemenjuje ... a ljubav je kao predivno cveće ; ali neko je cveće sezonsko , neko jednogodišnje , neko višegodišnje -- a neko za sva vremena .... a tako je lepo i tako je teško prepoznati njegov životni vek - takav je život , u njemu kao baštovan čovek treba iz leje u leju da seje cveće ( ako hoćeš da budeš srećan u jednom danu venčaj se , a ako hoćeš da budeš srećan celog svog života sadi cveće / voli bez patnje , kajanja i nadanja ....
    Ažurirano 16.10.2010. u 16:01, autor: 123loncar
  8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    .... znaš , nemoj predugo da slušaš ovu pesmu ... kao što suvo drvo izgori a vlažno istruli , dako u velikoj nadi presahne nežno srce ....u njemu nemoj nikad da zatvaraš vrata za ljubavi nove ... hoću da kažem , da živi od ljubavi za ljubav - jer ga ona oplemenjuje ... a ljubav je kao predivno cveće ; ali neko je cveće sezonsko , neko jednogodišnje , neko višegodišnje -- a neko za sva vremena .... a tako je lepo i tako je teško prepoznati njegov životni vek - takav je život , u njemu kao baštovan čovek treba iz leje u leju da seje cveće ( ako hoćeš da budeš srećan u jednom danu venčaj se , a ako hoćeš da budeš srećan celog svog života sadi cveće / voli bez batnje , kajanja i nadanja ....

Loncar,uvek mu oboris s nogu svojim komentarima,hvala ti....

HVala i svima ostalima,jer svaki komentar koji ste dali bio je pravi i na mestu...
  9. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    Loncar,uvek mu oboris s nogu svojim komentarima,hvala ti....

HVala i svima ostalima,jer svaki komentar koji ste dali bio je pravi i na mestu...
    Hvala ! Zajedno smo moćniji ; a i život je bogatiji u zajednici i razumevanju !

10. gagili48 (avatar)
    ...slaba,koliko sam samo jedno obicno ljudsko bice koje voli i zudi za istim...i ne ume to da sakrije...A cak i u ljubavi treba biti dobar igrac,treba verovati u svoje karte...
    ...tesko da se ti ili ja mozemo igrati... znamo da se sa srcem ne igra...draga... tacno je ipak: NIKAD NE RECI NIKAD!
  11. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    ...slaba,koliko sam samo jedno obicno ljudsko bice koje voli i zudi za istim...i ne ume to da sakrije...A cak i u ljubavi treba biti dobar igrac,treba verovati u svoje karte...
    ...tesko da se ti ili ja mozemo igrati... znamo da se sa srcem ne igra...draga... tacno je ipak: NIKAD NE RECI NIKAD!
    Gago.hvala savrseno se razumemo....
  12. 123loncar (avatar)

13. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar

E lepo mi pocelo jutro sa ovom tvojom kompozicijom,Loncar..Volim Claydermana...I ovaj divni zvuk klavira..A i ovu melodiju...Hvala ti...
  14. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    E lepo mi pocelo jutro sa ovom tvojom kompozicijom,Loncar..Volim Claydermana...I ovaj divni zvuk klavira..A i ovu melodiju...Hvala ti...
    ...posle zime dolazi proleće .... sa Marijom sve biva životnije ... pozdrav ! ...
    ako te stvar razgalila , zadovoljstvo mi je .
  15. doktor karpeta1 (avatar)
  16. DUNJA W (avatar)
  17. DUNJA W (avatar)
    Otvaram oči da bih videla da te nema.

I shvatam, još jednom da smo slični.

Da smo dovraga, prokleto slični.

Istog smo Gospodara sluge....

Imamo slične tuge.

Izvini što si ti moja.

Nisam birala.
  18. DUNJA W (avatar)
  19. DUNJA W (avatar)