"Love field" / the short movie story /....za lep dan. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

"Love field" / the short movie story /....za lep dan.

Oceni ovaj blog
Pogledajte ovaj kratki film...
Za 5.minuta koliko traje,izazvaće kod vas čitavu paletu emocija.
Od najmračnijih do najsvetlijih.
Mislim da će vam se dopasti.
Verujem da će ostaviti trag u vašem sećanju.

Mene je ostavio bez reči.
Uživajte !

http://www.youtube.com/watch?v=4meeZifCVro

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na Facebook Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na Google Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na My Yahoo! Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na Live Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na MySpace Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na Twitter Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na Digg Pošalji ""Love field" / the short movie story /....za lep dan." na del.icio.us

Ažurirano 16.10.2010. u 15:20, autor: lejla.al.dbuni

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Prelepo.......Toliko toga različitog pokreće ...danas nije moj dan za lepe reči, stoga duplo za pokretanje
  2. goksi65 (avatar)
    Bas iz ovog se moze videti koliko je pogresno izvlaciti neke zakljucke na brzinu. Koliko puta li se covek nadje u nekoj situaciji gde ne sacekavsi rasplet dogadjaja, ili ne upoznavsi nekoga do kraja, propusti sansu za nesto lepo.
  3. 123loncar (avatar)
    ... dobro zemljakinjo , dali ti znaš da međ nama ima emotivaca sa slabim srcem ...

... ovo je jedan od retko dobrih dokumentaraca koji je uništio sve jezičke barijere i pokrenuo verovatno u svakom gledaocu bujicu svih mogućih osećanja , a na kraju izazvao materinsku radost ... fantastično ...... bravo ...
  4. DUNJA W (avatar)
    Ostala sam bez teksta,za 5 minuta toliko emocija...
  5. RiadaT. (avatar)
    kako prvi pogled zna prevariti.......prvo je sto mi je palo napamet......sjano Lejla,toliko emocija....straha,uzasa,panike,radosti,osjecaja ispunjenosti.....a sve u pet minuta....
  6. Aribi (avatar)
    Bas iz ovog se moze videti koliko je pogresno izvlaciti neke zakljucke na brzinu. Koliko puta li se covek nadje u nekoj situaciji gde ne sacekavsi rasplet dogadjaja, ili ne upoznavsi nekoga do kraja, propusti sansu za nesto lepo.
    e bas to htedoh reci.....prebrzi pogresni zakljucak nas cesto odvede na suprotnu stranu.sjajan filmic! hvala!
  7. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Aribi
    e bas to htedoh reci.....prebrzi pogresni zakljucak nas cesto odvede na suprotnu stranu.sjajan filmic! hvala!
    ...ovaj film u komunikaciji sa publikom , uglavnom koristi čulo vida ( koje treba da je prozor u spoljašnjem svetu čovekovom umu ) ... očogledna je stvar da taj prozor nemože umu da prenese objektivnu spoznaju spoljašnjeg sveta ... a opet je očigledna istina da je vid dominantan u korišćenju , te da naš um pred njim zapostavlja moć promišljanja ... kad se to zna , onda je lako preko slika manipulisati sa ljudskim umom ( jer one gospodare emocijama , a one potiskuju svaku racionalnost i objektivnost - razumnost ) ... dakle, preko čula vida , filmskom tehnikom može se svaki um dovesti u podređeno stanje ----- isprati i reprogramirati ....... balkan je na delu preživeo i još uvek preživljava ovako destruktivnu terapiju ( kažu : tranzicioni procesi ) ...
  8. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Prelepo.......Toliko toga različitog pokreće ...danas nije moj dan za lepe reči, stoga duplo za pokretanje
    Zadovoljstvo mi je bilo da ti se dopalo,mala-Velika..
  9. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio goksi65

Naša percepcija je uvek obojena sopstvenim iskustvom.
    U ovom slučaju...krv,nož,rasute stvari iz torbe,odbačen mob.tel...
    vrlo su uznemirujuće,krajnje neprijatne scene,već vidjene iz filmova.
    Muzika je tu da pojača tu anksioznost,da učvrsti osećaj deprivacije i da dovede do kulminacije straha.

Drago mi je da ti se dopalo,Goksi..
  10. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ... dobro zemljakinjo , dali ti znaš da međ nama ima emotivaca sa slabim srcem ...

... ovo je jedan od retko dobrih dokumentaraca koji je uništio sve jezičke barijere i pokrenuo verovatno u svakom gledaocu bujicu svih mogućih osećanja , a na kraju izazvao materinsku radost ... fantastično ...... bravo ...

Sledeći put te obaveštavam na p.p da sledi horor-blog...pripremi diazepam!

Drago mi je da ti se dopao prilog,znači da ga nisam uzalud postovala,Lončaru..
  11. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio DUNJA W
    Ostala sam bez teksta,za 5 minuta toliko emocija...
    Istovetno moje osećanje kada sam prvi put videla ovu mini medijsku kreaciju.

Drago mi je za pozitivnu ocenu,Dunja..
  12. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    kako prvi pogled zna prevariti.......prvo je sto mi je palo napamet......sjano Lejla,toliko emocija....straha,uzasa,panike,radosti,osjecaja ispunjenosti.....a sve u pet minuta....
    Jeste,mila...sve u pet minuta je stalo !
  13. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Aribi
    Hvala i tebi,Aribi,što si zadovoljna ovim prilogom..
  14. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Sledeći put te obaveštavam na p.p da sledi horor-blog...pripremi diazepam!

Drago mi je da ti se dopao prilog,znači da ga nisam uzalud postovala,Lončaru..
    Pun pogodak !