Zagrli me

Zagrli me tako snažno
kao što nisi dugo
da osetim da ti ništa drugo
sem nas nije važno

zagrli me tako strasno
da se osetim sigurnim
u ovim vremenimna burnim
kad je i voleti opasno

da ne pomislim na to
da ćeš jednom otići
jer kad padnem u blato
samo me ti možeš
iznad očaja uzdići

Milan Višnjić

pesma je inspirisana pesmom naše drugarice LJIILJEMMM


http://fontanasnova.blogspot.com/
 
LJILJA MMM;bt112475:
Jel ovo nova tema za pisanje?
Teme su uvek naša osećanja...koja izazivaju naše misli i naše srce da progovore....misliću na tebe pre nego legnem...možda te sretnem u snu i od toga sutra ispadne pesma.......drago mi je da si večeras bila tu...laku noć draga moja želim da noćas sanjaš nešto lepo i da te tvoji lepi snovi prate na svakom koraku Laku noć,ljiljo......:cmok::cmok::bye::bye:
 
miwka;bt112481:
Teme su uvek naša osećanja...koja izazivaju naše misli i naše srce da progovore....misliću na tebe pre nego legnem...možda te sretnem u snu i od toga sutra ispadne pesma.......drago mi je da si večeras bila tu...laku noć draga moja želim da noćas sanjaš nešto lepo i da te tvoji lepi snovi prate na svakom koraku Laku noć,ljiljo......:cmok::cmok::bye::bye:

Laku noć Miwka......i meni je drago što se sretosmo ....a za snove....ko zna....;)
Ako si ti normalan bog da me ubije :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
miwka;bt112481:
Teme su uvek naša osećanja...koja izazivaju naše misli i naše srce da progovore....misliću na tebe pre nego legnem...možda te sretnem u snu i od toga sutra ispadne pesma.......drago mi je da si večeras bila tu...laku noć draga moja želim da noćas sanjaš nešto lepo i da te tvoji lepi snovi prate na svakom koraku Laku noć,ljiljo......:cmok::cmok::bye::bye:
Pa bas lepo...:roll: A meni LAKU NOC?:mrgreen:
 
gagili48;bt112477:
Uh ...kao me najezi ovo...miwka...GALIJA je...wauuu:ok:

Dok sam ja smišljao oproštajni komentar za večeras vas dve ste napisale ćetiri komentara.Hvala i tebi ,Gagili za večerašnje druženje uvek se lepo osećam u vašem društvu.Neka te najlepše želje i snovi prate na svakom koraku...laku noć;Maslački:cmok::cmok::bye::bye:
 
miwka;bt112487:
Dok sam ja smišljao oproštajni komentar za večeras vas dve ste napisale ćetiri komentara.Hvala i tebi ,Gagili za večerašnje druženje uvek se lepo osećam u vašem društvu.Neka te najlepše želje i snovi prate na svakom koraku...laku noć;Maslački:cmok::cmok::bye::bye:
STA SU TI ZENE? A?...:zcepanje: dok ti jednu one 4...auuuu:zper:
Laku noc miwka...salu na stranu...:bye:
 
LJILJA MMM;bt112484:
Laku noć Miwka......i meni je drago što se sretosmo ....a za snove....ko zna....;)
Ako si ti normalan bog da me ubije :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

mislim čuo sam te ne mešaj boga u sve to
a to da li sam u vinkli pa za to postoje spejalizovane službeU padinjaku,kovinu...pa kad imaš vremena ako si zainteresovana ti se raspitaj;):cmok::cmok::klap:
 
miwka;bt112490:
mislim čuo sam te ne mešaj boga u sve to
a to da li sam u vinkli pa za to postoje spejalizovane službeU padinjaku,kovinu...pa kad imaš vremena ako si zainteresovana ti se raspitaj;):cmok::cmok::klap:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Normalan si ti........ne treba tebi specijalizovana služba ...to se samo tako kaže bre
Laku noć Miwka ....lepo sanjaj ..hvala za divno pesničko veče :cmok2::bye:
 
LJILJA MMM;bt112489:
ha...izvukao se ovaj put.....:zcepanje:
pa kad se on kači sa dve žene....on ne zna da smo mi i pored ta četiri komentara pisale i pp medjusobno o kučićima :manikir:
IH...o terijerima i rotvajlerima...:manikir: ..Zene, zene...;)
Hvala vam...nasmejali ste me...lepo spavajte i lepe snove sanjajte...:bye::bye::heart::bye::bye:
 

Back
Top