Vencanje i ostalo.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Vencanje i ostalo..

Oceni ovaj blog

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Srećno , dugovečno i balagorodno bilo !
  2. red riding hood (avatar)
    Hvala al zeznula sam se nije trebalo dve ove slike da izadju,bila je i neka druga ali nema veze...Hvala hvala ti..
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Pa malena......srećno
  4. red riding hood (avatar)
    Nego jos pojma nemam kako da ubacim i tekst uz slike,a htela sam da ostavim pricu ispod ovih slika..bice prica u drugom broju hahahahaha
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio ljubic bejbic
    Nego jos pojma nemam kako da ubacim i tekst uz slike,a htela sam da ostavim pricu ispod ovih slika..bice prica u drugom broju hahahahaha
    Pa sve ide zajedno malena. Prvo prebaciš tekst i minimiziraš, pa sliku preneseš u neki program (to je kao i pre), vratiš se u započeti blog i paste za sliku...i onda pošalji
    A možeš i sada....pored naslova imaš olovku....tu klikni i ući ćeš u blog pa dodaj samo tekst, obriši ovu duplu sliku i dodaj drugu
  6. red riding hood (avatar)
    Hvala JOOOJ a ovo je od prosle godine bajata vest hahah 28.novembar,ali ja sada imam godinu dana da vam nadoknadim hahahahahahaha
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio ljubic bejbic
    Hvala JOOOJ a ovo je od prosle godine bajata vest hahah 28.novembar,ali ja sada imam godinu dana da vam nadoknadim hahahahahahaha
    E luda glavo.....samo polako, tu smo mi
  8. joca frljoka (avatar)
    bejbić, pa nije vajda da ste ze u međuvrjemenu razkantjali ! Mizlim, njega zi poslala nazjad, mami a ti ze vratjila namja... a voljeo bi da zi sad solo
  9. red riding hood (avatar)
    Hahahahahah Joco ludajo nismo se raskantali hahahahah jos smo zajedno,po njegovoj racunici bicemo jos dugo,dugo...ja se slabo sta pitam hahahaha
  10. pely (avatar)

Ko nam se ovo istopio pri poljupcu!

Milina videti ovakve fotke! Nazdravlje i radosti u srcima vam želim!