Neki vicevi xD - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Annie_Not_Okay

Neki vicevi xD

Oceni ovaj blog
1. Uhvatilo zlo prase zlatnu ribicu i kaže mu ribica: "Hajde, pošto si ti zlo prase, ispuniću ti jednu želju!"
Razmišlja zlo prase, razmišlja... I kaže: "Crkni".

2. Zlatokosa-vic!
Sede tata medved i dete medved za stolom u kuhinji, dok mama medved sprema hranu.
U jednom trenutku kaže dete medved: "Jao, vidite, neko mi je pojeo supu!"
Zatim tata medved doda: "Au, vidi i meni isto!"
Mama medved: "'Ajde, sta se tripujete, nisam vam ni sipala".

3. Ide jedan patuljak i sretne malog patuljka.
Pita mali patuljak može li sa njim, odgovori veći patuljak da može.
Idu tako patuljak i mali patuljak i sretnu najmanjeg patuljka.
Pita najmanji patuljak može li sa njima, kažu ovi da može.
I tako idu patuljak, mali patuljak i najmanji patuljak i sretnu najnajmanjeg patuljka.
Pita ih najnajmanji patuljak može li sa njima - može.
Idu tako patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak i najnajmanji patuljak i sretnu džina.
Pita ih džin da li može i on sa njima i oni krenu.
Idu patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak, najnajmanji patuljak i džin i sretnu malog džina.
Pita mali džin može li sa njima - može.
Idu tako patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak, najnajmanji patuljak, džin i mali džin i sretnu najmanjeg džina.
Pita ih najmanji džin da li može sa njima i oni kažu da može.
Idu tako patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak, najnajmanji patuljak, džin, mali džin i najmanji džin i sretnu najnajmanjeg džina.
Pita ih najnajmanji džin da li može sa njima i oni kažu da može.
Idu tako patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak, najnajmanji patuljak, džin, mali džin, najmanji džin i najnajmanji džin i sretnu mrvicu.
Pita ih mrvica da li može sa njima - može.
Idu tako patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak, najnajmanji patuljak, džin, mali džin, najmanji džin, najnajmanji džin i mrvica i sretnu malu mrvicu.
Pita ih mala mrvica da li može sa njima - može.
Idu tako patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak, najnajmanji patuljak, džin, mali džin, najmanji džin, najnajmanji džin, mrvica i mala mrvica i sretnu najmanju mrvicu.
Pita ih najmanja mrvica da li može sa njima - može.
Idu tako patuljak, mali patuljak, najmanji patuljak, najnajmanji patuljak, džin, mali džin, najmanji džin, najnajmanji džin, mrvica, mala mrvica i najmanja mrvica i sretnu najnajmanju mrvicu.
Pita ih najnajmanja mrvica da li može sa njima - može.
Idu tako svi oni i upadnu u jednu rupu - svi, sem najnajmanje mrvice.
Zašto najnajmanja mrvica nije upala u rupu?
Zato što je nosila air-max patike!

4. Ide Perica u školu, naiđe na jedan papirić na ulici, pokupi ga i zbog njega zakasni na čas.
U školi ga pita profesorka zašto je zakasnio, a Perica kaže: "Na putu do škole sam naišao na jedan papirić".
Kaže profesorka: "Dobro, daj da vidim šta piše na tom papiriću".
Da joj Perica taj papirić, ona pročita i pošalje ga kod direktora.
Pita direktor Pericu zašto je došao, a ovaj mu kaže: "Pa, na putu do škole sam naišao na jedan papirić, zbog njega sam zakasnio na čas, dao sam profesorki da pročita taj papirić i ona me je poslala kod vas".
Kaže direktor: "Dobro, daj da vidim šta piše na tom papiriću".
Perica mu da papirić i direktor ga izbaci iz škole.
Dođe Perica kući i mama ga upita zašto se vratio tako rano.
Kaže joj Perica: "Na putu do škole sam naišao na jedan papirić, zbog njega sam zakasnio na čas, dao sam profesorki da pročita šta je pisalo na tom papiriću, ona me je onda poslala kod direktora, zatim sam dao direktoru da pročita i on me je izbacio iz škole".
Kaže mama: "Dobro, daj da vidim šta piše na tom papiriću".
Da joj Perica papirić i mama ga izbaci iz kuće.
Ode Perica kod svog najboljeg druga i ovaj ga pita šta mu se desilo.
Kaže Perica: "Na putu do škole sam naišao na jedan papirić i zbog njega zakasnio na čas; dao sam profesorki da pročita papirić i ona me je poslala kod direktora; dao sam direktoru da pročita papirić i on me je izbacio iz škole; onda sam otišao kući i mama je tražila da pročita šta je pisalo na papiriću, pa me je izbacila iz kuće i tako sam došao kod tebe".
Kaže mu drug: "Dobro, daj da vidim šta piše na tom papiriću".
Da mu Perica papirić da pročita i drug ga izbaci napolje, na ulicu.
Sretne Perica bandu i oni ga upitaju šta radi na ulici.
Kaže im Perica: "Pa, na putu do škole sam naišao na jedan papirić i zbog njega zakasnio na čas; dao sam profesorki da pročita šta je pisalo na papiriću i ona me je poslala kod direktora; direktoru sam dao papirić i on me je izbacio iz škole; došao sam kući i dao mami da pročita papirić, pa me je ona izbacila iz kuće; zatim sam otišao kod druga, za koga sam mislio da mi je najbolji i dao mu da pročita papirić, a on me je izbacio na ulicu".
Kažu ovi iz bande: "Dobro, daj nam da pročitamo taj papirić".
Perica im da papirić i oni ga prebiju.
Perica je u Urgentnom centru i pita ga doktorka: "Pa, šta ti bi crno dete?"
Kaže Perica: "Pa, naišao sam na jedan papirić na ulici i zbog njega sam zakasnio na čas; dao sam profesorki da pročita taj papirić i ona me je poslala kod direktora; direktoru sam dao da pročita i on me je izbacio iz škole; otišao sam kući i dao mami papirić, a ona me je izbacila iz kuće; zatim sam otišao kod druga, dao mu papirić, a on me izbacio na ulicu; na ulici sam sreo bandu, dao im da pročitaju papirić i oni su me prebili, pa sam završio u Urgentnom".
Kaže doktorka: "Dobro, daj da vidim šta piše na tom papiriću".
Perica kaže: "A ne mogu da vam dam - tek posle operacije!".
Kaže doktorka: "Pa, šta ti je, ja brinem o tvom zdravlju, neću te pustiti da umreš".
Perica joj da papirić i ova ga pusti da umre.
Dođe Perica kod boga i pita ga bog zašto je došao.
Kaže Perica: "Pa, naišao sam na jedan papirić na ulici i zbog njega sam zakasnio na čas; dao sam profesorki da pročita taj papirić i ona me je poslala kod direktora; direktoru sam dao da pročita i on me je izbacio iz škole; otišao sam kući i dao mami papirić, a ona me je izbacila iz kuće; zatim sam otišao kod druga, dao mu papirić, a on me izbacio na ulicu; na ulici sam sreo bandu, dao im da pročitaju papirić i oni su me prebili, pa sam završio u Urgentnom centru; dao sam doktorki da pročita papirić i ona me je pustila da umrem".
Kaže bog: "Dobro, daj da vidim šta piše na tom papiriću".
Da mu Perica i bog ga pošalje u pakao.
U paklu pita đavo Pericu otkud on kod njega.
Kaže mu Perica: "Naišao sam na jedan papirić na ulici i zbog njega sam zakasnio na čas; dao sam profesorki da pročita taj papirić i ona me je poslala kod direktora; direktoru sam dao da pročita i on me je izbacio iz škole; otišao sam kući i dao mami papirić, a ona me je izbacila iz kuće; zatim sam otišao kod druga, dao mu papirić, a on me izbacio na ulicu; na ulici sam sreo bandu, dao im da pročitaju papirić i oni su me prebili, pa sam završio u Urgentnom centru; dao sam doktorki da pročita papirić i ona me je pustila da umrem; onda sam otišao kod boga, dao mu papirić i on me je poslao u pakao".
Kaže đavo: "Dobro, daj da vidim šta piše na tom papiriću".
Kaže Perica: "E, neću više nikome da dajem!"
Kaže đavo: "Ma, daj, šta ima gore od mene?"
Ipak da Perica papirić đavolu i đavo ga otera na pusto ostrvo.
Tamo, na ostrvu, sedi Perica sav smoren i odluči da vidi šta piše na tom papiriću.
A papirić mu odleti.

xD

Pošalji "Neki vicevi xD" na Facebook Pošalji "Neki vicevi xD" na Google Pošalji "Neki vicevi xD" na My Yahoo! Pošalji "Neki vicevi xD" na Live Pošalji "Neki vicevi xD" na MySpace Pošalji "Neki vicevi xD" na Twitter Pošalji "Neki vicevi xD" na Digg Pošalji "Neki vicevi xD" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari