Spavaj duso - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Spavaj duso

Oceni ovaj blog
Još jedno, nemo pismo, upućeno tebi koji ga nikada nećeš pročitati...

I evo ga opet onaj isti osećaj bola, nedostajanja... Fale mi tvoji topli zagrljaji, nedostaje toplina tvojih ruku i daha kada se jutrom probudim. Znaš li da ne postoji zamena za onaj osećaj kada otvorim oči na tvome ramenu, kada te gledam kako mirno spavaš... Otima mi se jecaj u želji da te samo poljubim, zagrlim i privijem se uz tebe. Ne vredi... ostaju mi samo sećanja i pusta praznina u grudima, među rukama... Spavaj dušo, ja ću te voleti...

Pošalji "Spavaj duso" na Facebook Pošalji "Spavaj duso" na Google Pošalji "Spavaj duso" na My Yahoo! Pošalji "Spavaj duso" na Live Pošalji "Spavaj duso" na MySpace Pošalji "Spavaj duso" na Twitter Pošalji "Spavaj duso" na Digg Pošalji "Spavaj duso" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
  2. gost 208439 (avatar)
    :zag: :zag:
  3. gagili48 (avatar)
    I evo ga opet onaj isti osećaj bola, nedostajanja... Fale mi tvoji topli zagrljaji, nedostaje toplina tvojih ruku i daha kada se jutrom probudim. Znaš li da ne postoji zamena za onaj osećaj kada otvorim oči na tvome ramenu, kada te gledam kako mirno spavaš... Otima mi se jecaj u želji da te samo poljubim, zagrlim i privijem se uz tebe. Ne vredi... ostaju mi samo sećanja i pusta praznina u grudima, među rukama... Spavaj dušo, ja ću te voleti...