Sanjate li - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Sanjate li

Oceni ovaj blog
Možda su moji snovi suviše jaki i veliki da bi bili deo ove stvarnosti..a možda je i ova stvarnost samo mali delić mojih snova...

Večeras dopuštam sebi malo sanjarenja. Onako... uz prigušeno svetlo lampe, dobro, crno vino i lagane instrumentale. Puštam sećanja da pohrle tragovima sadašnjih dana...
Ukus vina konacno se meša sa zvucima, stvarajući esenciju misli. Talasi osećanja nadiru sa svakom slikom, dajući efekat iluzije. Kako volim da pravim te male filmove u glavi, ispravljam sve ono što mi se ne dopada, opuštajući se u sanjarenjima, uvek srećnog kraja... Na tren mi dođe misao, kako se one najače maštarije ostvaruju, kako od suludih ideja nastadoše velika dela. Mašta je ono što stvara svet... nečiji snovi...
Upravo snovi grade budućnost...

Sanjate li?
.

Pošalji "Sanjate li" na Facebook Pošalji "Sanjate li" na Google Pošalji "Sanjate li" na My Yahoo! Pošalji "Sanjate li" na Live Pošalji "Sanjate li" na MySpace Pošalji "Sanjate li" na Twitter Pošalji "Sanjate li" na Digg Pošalji "Sanjate li" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Da snovi stvaraju čuda ali ne ti snovi uz vino i muziku.Ta "esencija"ne stvara ništa." Budite budni i bdi te"ako hoćete nešto da vidite ...ili uradite.
  2. Emin@ (avatar)
    Sanjam...Najcesce budna i tako...Uz vino,muziku...

Polusan te opije i lebdis....
  3. MPMcB (avatar)
    Lepše je kad je vino sa one strane sna.
    Probaj.

Strawberries cherries and an angel's kiss in spring
    My summer wine is really ....
  4. Aribi (avatar)
    kada se nesto jako zeli, onako istinski, iz srca, kada se o tome sanjari i na javi, sve sto se vizualizuje skoro do detalja, jednog dana postaje stvarnost, pre ili kasnije....zato pazite sta sanjate