Nesto veselo za dobro jutro - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Nesto veselo za dobro jutro

Oceni ovaj blog
Ovo je prica o bakcilima, ispricana na jedan poseban nacin

Tija bakcili, svi gi ja potepam, znaš kako? Prvo si progutam jednu kocku šeker, pa se oni svi navadu na njojzi. Ondak si popijem 'ednu jaku crnu kavu da gi zaćoravim, pa kad si ne znaju kude će, tage si popijem 'ednu ljutu rakiju te gi potepam svi."

E pa, dobro jutro narode...

Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na Facebook Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na Google Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na My Yahoo! Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na Live Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na MySpace Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na Twitter Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na Digg Pošalji "Nesto veselo za dobro jutro" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)

Dobro jutro !

2. goksi65 (avatar)
    Imas jednu kocku secera?
  3. Tijara (avatar)
    Goksi, oces kockicu, pa tako se pocinje...
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Ubavo,Tijara..
    Blagodarim...
  5. goksi65 (avatar)
    Citat Original postavio Tijara
    Goksi, oces kockicu, pa tako se pocinje...
    Posto ja pijem kafu bez secera (na litre) kod mene je secer jako deficitaran
  6. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio goksi65
    Posto ja pijem kafu bez secera (na litre) kod mene je secer jako deficitaran
    Eh,eh, Goksi ondak ih ti samo zacoravis
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Tijara
    Eh,eh, Goksi ondak ih ti samo zacoravis
    pa će taki zaćoraveli da se spoturaju i da se preripuju....e, onda će gi lako potepa s dve-tri ljute

Dal moze brez sekera
    Ažurirano 13.10.2010. u 19:48, autor: Tijara
  8. red riding hood (avatar)
    odlicnooooo...hahahahahahaha leleleleleeee...hahahah..moj muz ih doduse ubija bez zamracenja i navadjenja on je samo surov,hahahah direkt rakijestinom pa da vidis,kakav domestos kakvi bakraci hahahaha