Nešto razmišljam - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

djurdja5

Nešto razmišljam

Oceni ovaj blog
Parada ponosa je hrabrost iskazati svoj izbor-potrebu života. Osvešćivanje i prihvatanje
života konačnosti, bez potomka, bez prenošenje ljubavi na nove naraštaje, nestajanje bez
sećanja .
Mislim da je to nova ciljna grupa potrošačkog društva. Način na koji se to dešava
pokazuje šta se valja iza. To nije istinsko prihvatanje. Podiže se prašina, donose se
uredbe, zakoni a u suštini zatežu se odnosi i rezultat je neko ih treba štititi, a za to se treba platiti.
Loše po one koji žestoko osuđuju i one koji žele svoje slobode i dokaz da su oni u pravu,
da je to bolja strana ulice života, zaboravljajući da je izbor njihovih roditelja bio kao njihov , njih nebi bilo.
Nesretni su svi koji se osećaju da su drugačiji i žele nešto što mogu samo
imaitirati (Transvestism
) . Opet marketing novac ispunjenju želje-potrebe, odsecanje, dodavanje- košta .
http://living.oneindia.in/img/2008/12/transvestism.jpg

Jednom sam u opštini prisustvovala vrlo agresivnom i napadačkom zahtevu jednog „muškarca” koji želi promeniti ime u žensko, što može, ali je zahtevao i da mu piše pol ženski, (to nije moglo po zakonu) posedovao je sinbola muškosti i radosti njihovih roditelja pri rođenju, ali ga je ignorisao- nije ga želeo.Da li će moći menjati pol nakon odstranjivanja i da li će biti obavezna nadogradnja silikona da bi postao žensko , sa time se treba pozabaviti zakonodavstvo.

Bože što je to u suštini tužno, želeti biti ili osećati se nešto drugo no što jesi.

http://www.youtube.com/watch?v=Gs7P8...estism.jpg&t=1

Neka žive svoje živote, u zajedništvu, možda da je živ Vuk Karadjžić pa da im izmisli
prikladnu reč za zajedništvo jer brak je rezervisan od vakada za podizanje potomstva.

Dobro je da se deklarišu da se manemo interesovanja za one koji imaju druge pretenzije.
Imaju dosta muka i sa svojom preljubom, prostitucijom, koliko vidimo na filmovima ne
cvetaju im ruže. Naj više treba da nas brinu oni koji nisu i na jednoj ni na drugoj strani.
Investirati ljubav u takvo biće, bilo muško ili žensko mislim da je gubitak za obe strane.

U mom životu se sećam par feminiziranih muškaraca koji su živeli svoj život . Ne bi umela
da kažem sretan ili nesretan život, ali kraj jednog je bio tužan. Bila sam na sahrani kolege i na
plakatu susedne kapela stajala je slika iz zrelog doba gospodina ‘’P’’. Cenila sam ga jer
je bio je dobar stručnjak, doduše prgav i često razdražljiv i mrgodan. Ispratilo ga je par
prijatelja, jedan je falio da ga iznesu, krst i par cvetova.Niz godina sam prolazila kraj
zapuštenog groba . Nakon desetak godina videla sam predivan veliki spomenik sa
imenom neke druge obitelji ...

Mislim da na ovu paradu njihovog ponosa i hrabrosti deklarisanja, trebamo da odgovorimo paradom ponosa života i rditeljstva.
To bi bila prava stvar favorizovanje osnovne vrednosti i smisao života.
Zatim Karneval mladosti, gde bi ponosni roditelji prošetali sa svojim potomstvom, družili se i radovali šarenilu i lepoti povorke.

Takav bi odgovor dala na ovaj njihov ponos!

Pošalji "Nešto razmišljam" na Facebook Pošalji "Nešto razmišljam" na Google Pošalji "Nešto razmišljam" na My Yahoo! Pošalji "Nešto razmišljam" na Live Pošalji "Nešto razmišljam" na MySpace Pošalji "Nešto razmišljam" na Twitter Pošalji "Nešto razmišljam" na Digg Pošalji "Nešto razmišljam" na del.icio.us

Oznake: razmišljm
Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ... ovo o čemu si razmišljala boloest ie ... tu bolest lečio bih kao svaku drugu zaraznu bolest ...
    ... ovo čemu smo svedoci danas , to je dokaz društvene nakaznosti ... uskoro možemo očekivati
    paradu ponosa zabelinih zatvorenika na čelu sa legijom ... nakon toga paradu ponosa ratnih profitera
    i zločinaca na čelu sa baba julom i svetim ratkom .... srbija je sigurna kuća za kosmičko zlo ; ona je đavola
    proglasila nestručnim i nesposobnim za posao koji je radio i uposlila političke kriminalce ( poziciono opozicione ) ...
    ... tako je to ...

...emotivno zdravi , pravični i časni ljudi ovde su nepoželjni i nepotrebni ( sem za pljačku i maltretiranje )...

Hvala ti za ove slike ! Divne su !
  2. MPMcB (avatar)
    Takav bi odgovor dala na ovaj njihov ponos!
    I ja Bogami
    Ovde, gde \ivim su parade pedera relativno normalna stvar. Niko od njih ne pravi halabuku, osim naravno skinsa i nacista, ali i oni su relativno normalna stvar.
    Dođe i prođe.
    Kad paradiraju ******, sve je šareno. Naci se dernjaju.
    Oprem dobro
    Kad paradiraju naci, naci se dernjaju, pedera pomalo i među njima, poviše u poslednje vreme.
    Oprem dobro
    Ali ima i još jedna vrsta parade
    Ovde je zovu parada Ljubavi.
    Nisam baš siguran da su svi na njoj baš zaljubljeni, ali ona je ubedljivo najveća.
    Hvala Bogu čoveče!
    kad na njoj ima i pedera i nacija, a ponajviše ostalih.
    Jedna od njih, u Duizburgu je ovog proleća neslavno prošla, i to zbog masovnosti koju su organizatori podcenili
    Sigurno ste čuli.
    Ipak najveća parada na svetu se zove Oktoberfest.
    i hvala Bogu da je tako, Na njoj se ništa ne rešava, ali svako ima priliku da doživi onoliko koliko želi i koliko čega je kadar da primi u sebe.
    I ni jedna parada ništa ne rešava.
    Zato ne znam čemu tolika halabuka oko male grupe pedera, pa zar ne kapirate da je trpeza, prava samo kad je šarena i kad oko nje sede oni koji su tu da bi zamezili?
    Oprem dobro još jedared
  3. Arhimed 1 (avatar)
    Ako čovečanstvo i ljudska civilizacija imaju tendenciju odustajanja od lečenja ljudskih anomalija, a čini mi se da ima, onda bar ne treba, pod parolom opšte tolerancije, dozvoliti javno njihovo eksponirnje. Jer anomalije i poroci predstavljaju pogubnu opasnost za perspektivni opstanak čovečanstva.
    Ažurirano 10.10.2010. u 21:59, autor: Arhimed 1
  4. endaut (avatar)
    svetu svejedno smak sigurno sledi
  5. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Arhimed 1
    Ako čovečanstvo i ljudska civilizacija imaju tendenciju odustajanja od lečenja ljudskih anomalija, a čini mi se da ima, onda bar ne treba, pod parolom opšte tolerancije, dozvoliti javno njihovo eksponirnje. Jer anomalije i poroci predstavljaju pogubnu opasnost za perspektivni opstanak čovečanstva.
  6. djurdja5 (avatar)
    Sve je tačno što ste rekli...