Eh, sta ti je navika... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Eh, sta ti je navika...

Oceni ovaj blog
Čovek se navikne na najneverovatnije stvari.Ali misli, njih nikad nisam uspela da sprečim da idu ka tebi.U mislima ja neprestano sa tobom razgovaram.Svakog dana. I pišem ti ta pisma duse. I pokušavam da čujem njegove imaginarne odgovore. U mislima nikad ni nismo prekinuli da razgovaramo. U mislima ja i dalje verujem da istom takvom snagom i tvoje misli idu ka meni svakodnevno.

I sreću se negde, na nekom tajnovitom mestu, onako kako smo se i mi stvarni uvek sretali. ..

…Umesto toga, mnogo je lepše da mislim na trenutak kada sam tebe videla prvi put.Tu scenu mogu da vrtim u mislima beskrajno mnogo puta, nikad mi neće dosaditi.Momenat koji nikome drugom na svetu, osim meni, ništa ne znači.

Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na Facebook Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na Google Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na My Yahoo! Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na Live Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na MySpace Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na Twitter Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na Digg Pošalji "Eh, sta ti je navika..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. kruskica...ca (avatar)
    englezi bi rekli...ne pričaj koješta and just MOVE ON....
  2. Tijara (avatar)
    Ma kruskice...englezi nemaju ...dusu kao ja, a i gde da MOVE ON...nije to bas tako lako, hvala na komentaru