Tamo negde, u tvom svetu. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Tamo negde, u tvom svetu.

Oceni ovaj blog
Ponekad mi vetar donese neki glas i natera me da verujem u bajku o jednoj vanvremenskoj ljubavi koja ruši granice i traži svoj spokoj u nekom vremenu koje tek dolazi. Uči me da budem strpljiva i hrabra, da nikad ne odustajem i ne uplašim se poraza. Najveći poraz bi bio okrenuti joj ledja jer znam da pobeći od sebe i nije neko rješenje. Jer, ljubav ne počiva u drugima, nju nosimo u sebi svako na svoj način, onako kako najbolje znamo. Čak i sada, posle toliko vremena naši se svetovi dodirnu i želje popnu visoko do zvezda. Ali smo još uvek okrenuti svako svom svetu, svako u svom vremenu, na istim stazama, u istoj igri strasti, na rubu provalije i čekamo…kad bi samo znali, šta ...

a ja ti darujem dušu i purpurne zalaske, tamo u svetu koji te uspavljuje, kad oslušneš svoj život i potražiš me, biće to dan kad će prestati sve ...

Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na Facebook Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na Google Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na My Yahoo! Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na Live Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na MySpace Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na Twitter Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na Digg Pošalji "Tamo negde, u tvom svetu." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    `Još uvek okrenuti svako svom svetu, svako u svom vremenu, na istim stazama,
    u istoj igri strasti, na rubu provalije i čekamo…kad bi samo znali, šta ...`

Ovim je,zapravo,sve receno..poenta svekolikog cekanja,koje zna da boli strasno!

Veoma lepo,Tijara...
  2. joca frljoka (avatar)
    Fantastico Rajski cvete

duše su te što se trjaže zagubljene u nekim drugim tjelima, samo Andjeli znaju gdje nam je srodna duša sada, ahaaaaa
    Ažurirano 09.10.2010. u 10:47, autor: joca frljoka
  3. Tijara (avatar)
    Hvala vam jos jednom, i da znate da mi puno znace vasi komentari