Veceras,kao i svako drugo vece - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Veceras,kao i svako drugo vece

Oceni ovaj blog
Večeras ću crtati prstima
po zamagljenim prozorima
prazne ruke još se plaše
tuđih dodira
i osmeha punih kajanja
Daleko od tebe još postojim
zbrajam crne bisere
na svojim okovima
tražim tvoje oči
u polomljenim ogledalima
i opet prkosim sećanjima...

Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na Facebook Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na Google Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na My Yahoo! Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na Live Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na MySpace Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na Twitter Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na Digg Pošalji "Veceras,kao i svako drugo vece" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. amerikanos (avatar)
    Bezobrazluk je ovo sto radis i sto postavljas ovoliko uzastopnih blogova jedan iza drugog.Niti ce biti citani tvoji blogovi niti omogucavas drugima da postave svoje jer ih potiskujes ovom kolicinom blogova...vreme je da se neko sa Krstarice pozabavi ovima sto siluju ceo blog i ljude na njemu
  2. endaut (avatar)
    ja čitam i sviđa mi se
  3. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio amerikanos
    Bezobrazluk je ovo sto radis i sto postavljas ovoliko uzastopnih blogova jedan iza drugog.Niti ce biti citani tvoji blogovi niti omogucavas drugima da postave svoje jer ih potiskujes ovom kolicinom blogova...vreme je da se neko sa Krstarice pozabavi ovima sto siluju ceo blog i ljude na njemu
    Ja se izvinjavam za postavljanje blogova, tek sam se uclanila, a sa vase strane nije lepo sto me ovako prepadate, ako sam pogresila, za promenu, moze se to i lepim recima reci.
    Hvala
    Tijara
  4. pely (avatar)
    Meni se dopalo tvoje pisanje!

Za tebe.

5. Tijara (avatar)
    Hvala Pely
  6. Emin@ (avatar)
    Lepa pesma,zaista.Dobro nam dosla
    Malo smo svi nervozni zbog izmena..
    Ogranici broj blogova i sve uredu.
    Jos jednom,divna pesma
  7. стршљен (avatar)

Tijara, "Ci sono tante persone cattive al mondo" и нема потребе извињавати се некоме ко нашем блогу ничим није допринео. Под "Кориснички профил" постоји опција "Уреди листу непожељних" у коју можеш унети непожељни ник. И проблем је решен.
    Допада ми се како пишеш и досад све објављено је по мом укусу - све сам прочитао. И немој стати, већ пиши и преплави овај блог твојим прилозима. Камо лепе среће да је више оваквих лепих тема.

Желим ти од срца добродошлицу.

8. Tijara (avatar)
    Citat Original postavio стршљен

Tijara, "Ci sono tante persone cattive al mondo" и нема потребе извињавати се некоме ко нашем блогу ничим није допринео. Под "Кориснички профил" постоји опција "Уреди листу непожељних" у коју можеш унети непожељни ник. И проблем је решен.
    Допада ми се како пишеш и досад све објављено је по мом укусу - све сам прочитао. И немој стати, већ пиши и преплави овај блог твојим прилозима. Камо лепе среће да је више оваквих лепих тема.

Желим ти од срца добродошлицу.

Hvala vam na podrsci i ovim lepim recima, i da, "Ci sono tante persone cattive al mondo" sve je vise takvih ljudi, jos jednom hvala.
  9. lejla.al.dbuni (avatar)
    Sa zadovoljstvom sam procitala tvoje postove..
    Ovaj mi se posebno dopao.
    Dobro nam dosla Tijara !
    I pisi,samo pisi devojko.
    Ovde smo da ulepsamo nepodnosljivu svakodnevnicu i da damo oduska svojim emocijama...
  10. Tijara (avatar)
    Hvala lejla