Zasto?

Sedim i pijem vino rujno,ne znam malo mi je bolje.Uh...ali i dalje ne mogu da se pomirim sa svim.Ne mogu da prihvatim da mi vise nismo MI...pa ja stvarno ne znam cime sam sve ovo zasluzio?Da sam najgori covek na ovom svetu,pa da kazes,ali ovako ja stvarno ne znam.Das srce,das dusu,das ljubav,vreme...i ostalo..i opet nije dovoljno!!!!!!!Pa sta je do k**** dovoljno????!!!!!!!! Da krenem da ubijam,da bijem da budem gad i skot?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A?!Da hodam po staklu?Da koracam po uzarenom kamenju?HOCU....da dam oko?uzmi....Zar sam stvarno previse trazio?Zar je puno to sto trazim da si tu kraj mene?Da cu se truditi...da cu te postovati..voleti..ljubiti...maziti...cuvati?PA malo li je to sto ti nudim?O boze...da li sam ti kuce tvoje palio,ikone svetaca lomio?Zar je moguce da ne mozes d mi pomognes,i ucinis da sve bude kao pre?Da sve ovo kroz sta prolazim ispadne samo kosmar...I dalje mi nije jasno zasto Mi nismo vise Mi?...mozda sma glup..kazes da me volis najvise..kazes da nikoga neces tako voleti..i znam da je to istini..video sma ti u ocima sinoc dok si plakala i jecala...od bola,i tuge...i ja sa tobom...pa na kraj sveta bih te pratio...ako treba...da li mogu nesto da ucinim da te vratim ljubavi?reci,bilo sta...sve cu uciniti.....

Samo me ponovo nazovi bebicom svojom....:(
Samo toliko trazim...VOLIM TE..odavde pa do Meseca...ne dozvoli da sunce nase ljubavi gasne zauvek....ne mogu te gledati kao prijatelja...samo tako..ja zelim komplet aranzman ili nista....

Tvoj R......


aec7.jpg
 

Back
Top