PRVO LJUBAVNO PISMO - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

kross

PRVO LJUBAVNO PISMO

Oceni ovaj blog
`Jednaog lepog dana ugledao sam tvoje lepe oci. I taj zlatni osmeh tvoj. imao sam samo tebe u mislima mojim. Blistala si ispod zvezda kao najlepsi cvet. Dok ti je vetar pirkao latice. Na suncu si kao najlepsi leptir. Kao pticica sa ljubavnim glesom kojim si me hipnotisala i od tada ja sam zarobljenik ljubavi tvoje. I zato sam zahvalan sto postojis.`

Malo objasnjenje....ovo pisamce nastalo je juce u vecernjim satima. A napisao ga je do usiju zaljubljen moj sin,koji,verovali ili ne,ima samo 8 godina....Ja sam posle citanja ostala bez teksta,otvorenih usta...

Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na Facebook Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na Google Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na My Yahoo! Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na Live Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na MySpace Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na Twitter Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na Digg Pošalji "PRVO LJUBAVNO PISMO" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mari47 (avatar)
    Baš je ljupko....Srce moje malo, izljubi ga
  2. goksi65 (avatar)
    Svaka cast.
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Bogami.....za dečaka od 8 godina ovo je fenomenalno. Majko, rodila si pisca. Svaka čast
  4. Romanticus (avatar)
    Boga mi,fenomenalno.Mada vidi se da je na mamu.. tako da kad malo bolje razmislim,nista posebno..: ) ocekicano.
  5. gagili48 (avatar)
  6. kross (avatar)
    LJudi,hvala svima na citanju i komentarima.....
    Mama je vrlo ponosna na svoje cedo