Poziv iz proslosti

Sta li hoce od mene?
Bas pre neki dan,vozim se sa drugarom,gledali smo neki auto,krntiju koju zeli da uzme.Amerikanca je u pitanju,u raspadanju,zeli da ga restaurira i povrati mu stari sjaj.(ako mene pitate to je zamlacivanje)Ulozis hiljade i hiljade eura,i kao imas amerikanca,egzotiku koju malo ko ima u Srbiji.I zamisljamo kako cemo se voziti,jednog dana kada ga bude skroz sredio,u jednom momentu uzimm telefon posto mi je zvono na istom konstantno utisano,i imam sta da vidim.Propustena dva poziva od moje bivse.Naime lice mi je poprimilo krajnje ozbiljan izraz,kao kada saznate da ste primili neku opomenu za ne placanje nekog racuna.Hiljadu misli mi je prolazilo kroz glavu,da li da je okrenem ili da joj pustim sms.:confused:Ipak,nisam nesto bio pri kreditu,pa odlucim da joj napisem poruku.
"Ehej,u kolima sam,telefon mi je bio utisan,nisam cuo kada si me zvala.Kako si?Sta radis?"Ne dugo zatim,mozda minut nakon poziva stize mi poruka da je bila u mom kraju,i da je htela da mi se javi.Rekla je pusti mi poruku sledece nedelje da odemo na kafu..Hmmm...:confused: Ne cujem se sa njom vise od pola godine i stize mi takva poruka.:think: I to bas u trenutku,kada mi je odnos sa curom,u nekoj cudnoj fazi.A svi znamo na sta aludira taj poziv na kafu.:per:
Razmisljao sam se,sta da joj odgovorim.I na kraju popustih i napisah,vazi.Pusticu ti poruku krajem nedelje.Da li je to bilo pametno?Ne znam.Videcu.
 
@Goksi65.Zeznuta je to rabota.Pogotovo ako je osoba koja te poziva,ona sa kojim si delio jako lepe trenutke..;)
@DunjaW NE znam da li cu popiti tu kafu.:confused: A sada da li mi se kafa pije,za to sam uvek..:) ;)
A sada,cena za tu kafu moze biti niska,a i visoka,u zavisnosti od kafane..:per:
 

Back
Top