Evo sreće, evo je tu :) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Evo sreće, evo je tu :)

Oceni ovaj blog
Vis-a-vis prošlog posta Otkriven lijek protiv side, a nakon razgovora sa jednim izuzetno pametnim prijateljem, odlučio sam da pokrenem projekat, čiji će radni, a vjerovatno i konačni naziv biti Istina. Počećemo vjerovatno sa štampanim biltenom, koji ćemo distribuisati širokim narodnim masama jednom mjesečno, a očekujemo da će to veoma brzo prerasti u udruženje građana. Potom u firmu, pa političku stranku, fudbalski klub, književni klub, pa i sve ostalo, jer smo mi totalitaristi po ubjeđenju, i želimo da obuhvatimo svaki aspekt čovječijeg bivstvovanja.

Istina će, naravno, u potpunosti da se bazira na lažima.

Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na Facebook Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na Google Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na My Yahoo! Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na Live Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na MySpace Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na Twitter Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na Digg Pošalji "Evo sreće, evo je tu :)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zakasneli (avatar)
    Projekat Bljak A tirjanstvu stati nogom na rep.................

...........ma niste vi to ozbiljni to je ono ZALAŽEM SE ZA LAŽ..................
  2. MPMcB (avatar)
    Lepa fantazija
    ako bi fantazirao još i dalje, stigao bi do tačke, gde tebe i tvog informatičkog genija divljaci deru i jedu živog.
    Dopada mi se, svakako je bolje od onog hedonizma.
  3. Gospodar Prstenova (avatar)
    Ko laze taj i krade.
    Ko legalno laze legalno i krade.
    boktemazo, ovo je ideja za biznis, instant bogacenje
  4. dess (avatar)
    @Zakasneli, pa zar ti se zbilja ne dopada naš vrli projekčić? Veoma smo ozbiljni, danas smo se kod vlasti raspitivali koji je modus registrovanja udruženja građana

@MPMcB Kakva fantazija, plan je razradjen, i sve je veoma racionalno zamišljeno Mene i mog genija niko neće da pojede, ne može to tako.

@Gospodar Prstenova, naravno, pa odmah sam naglasio da je u pitanju poslovni projekat-imamo proizvod za kojim tržište prosto pizdi
  5. Gospodar Prstenova (avatar)
    Oce li distributeri raditi na procenat ili dnevnicu?
    Evo prvi se prijavljujem za distribuciju novog proizvoda, imam radno iskustvo (nekada sam raznosio pice i nije bilo reklamacija, svaku sam razneo ).
    Makar za direktora televizije...
  6. dess (avatar)
    Dnevnicu, i to vrlo visoku Plaćamo čak i prije izvršenog posla, mi smo ljevičari po opredjeljenju, volimo svoje radnike
  7. MPMcB (avatar)
    Mene i mog genija niko neće da pojede, ne može to tako.
    Probaj pazh da vish