Novi izgled Bloga Krstarice - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

zeljena

Novi izgled Bloga Krstarice

Oceni ovaj blog
Cemu ovako drasticne promene,zasto su nasi blogovi mnogo losije ocenjeni nego sto su bili,sta su kriterijumi za odredjivanje najboljih blogova i jos mnogo veoma bitnih stvari...Pa valjda se i mi blogeri pitamo nesto,ipak su to nasi blogovi,a ne vasi gospodo moderatori i administratori...

Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na Facebook Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na Google Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na My Yahoo! Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na Live Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na MySpace Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na Twitter Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na Digg Pošalji "Novi izgled Bloga Krstarice" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
  1. NeshaDeBeli (avatar)
    Aman princezice i ostali kojima se nova krsta ne sviđa.
    Ne zaboravite da blog čine ljudi, a ne izgled bloga.
    Na sve se čovek navikne ako postoji dobra volja.
    Neće admin da vraća staro zbog nas, ma koliko nam se to ne sviđalo.
    To vam se zove progres.
    Aj pa ne odlazite, vi ste mi kao neka rezervna porodica.
  2. maxyma (avatar)
    Draga,dzaba mi kukamo...oni su to negde videli,i misle da je mnogo lepo...kakva zabluda.
    Ja sam gotovo sigurna da se necu navici na ovaj bezlican izgled ,i imam utisak da sam nova na tamo nekom forumu.
    Toliko negativno napisanih komentara,i uopste me ne cudi,sto se ne oglasavaju,valjda cekaju da se naviknemo...jos jedna zabluda.
    Kiss od mene...
  3. donamileva (avatar)
    sada ličimo na sve ostale forume, bljak
  4. gagili48 (avatar)
    Pridruzujem se apelu...Ovde nista nije jasno a o blogovima da ne pricamo...Profil mi izgubio boju...ukrali su mi je...Uzas!!!
    Nista nam nije jasno...i nije ni lepo...Ubi ova belina!
  5. Tol (avatar)
    Ljubac...iznenadjena sam i ja..no...verovatno su proshirili resurse i brzinu..ko zna..
    Vidjala sam ovakve modele..kod manjih foruma..sta ja znam,,Blogovi su lose procenjeni..ko to ocenjuje..pitanje je kvaliteta..
  6. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio NeshaDeBeli
    To vam se zove progres.
    Slazem se Nesho,ali ja zelim da moj profil i moj blog predstavljaju MENE,uopste nemam nameru da se navikavam na nesto sto mi se ne dopada,mogli su da ubace par opcija da unaprede sve ovo,a ne da ga unakaze.
  7. Emin@ (avatar)
    Slazem se
  8. Direkt (avatar)
    eh kako sam se mucio za mnoge stvari,koje su sad nestale
    Ova bezlicna bela sve upropasti,mrsko mi je gledati je.
    Fora je ,bar sto se tice ovakvih promena,da niko ne vraca staru funkciju u upotrebu
  9. Tsuymish (avatar)
    jes bljak i smara,sad je ko svi ostali forumi,al nije toliko bas dramaticno,da bih otisla

al glasam za vracanje starog izgleda
  10. K aja (avatar)
    Slažem se sa zeljenom.
    Ne zbog blogova, ja na njih retko odlazim već zbog opšteg sumornog izgleda i malih, mršavih slova.
    Ja da tupim oči na ovome sigurno neću, i ako ovako ostane napustiću Krstaricu.
    Živo me zanima kome se ovo sivo-plavo okruženje toliko dopalo i ko je odobrio idejno rešenje i tako urnisao jedan lep, pregledan forum?
    Ako je ovaj forum nečije privatno vlasništvo - u redu,
    ali ako je poenta da nas bude što više onda su bar mogli i da nas pitaju.
    Nije neka naročita mudrost postaviti slike par novih idejnih rešenja i napraviti anketu na forumu.
    Ili jeste?
  11. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio NeshaDeBeli
    To vam se zove progres.
    Mene cudi tvoja reakcija.Normalno je da ce mo se navici i na ovu grafiku,svakog cuda za tri dana ali su neke stvari apsolutno nerealne.Po kom kriterijumu su postavljeni najpopularniji blogovi,sto to neko ne objasno,mozda smo mi glupi pa to ne shvatamo.
    Posto se ti razumes ocigledno u to pojasni mi kako se ovaj blog nasao na drugom mestu najpopilarnijh blogova.Ovo je samo pocetak tog bloga a ispod se redjaju jos 100 imena raznih preduzeca. Da ne zaboravim ja sam pitao zvanicno super moderaciju ovog foruma da mi objasni na koji su nacin vrednovani blogovi i super moderator mi je odgovorio da je moje pitanje prosledio administraciji jer nije bas upucen u rad blogova.Evo drugog bloga na spisku najpopularnijih:

DDOR Novi Sad ADO, Novi Sad
    DDOR Banka, Novi Sad
    TIGAR Tyres doo, Pirot
    Srpske pošte Republike Srpske -
    JP Informatika, Novi Sad
    Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
    Jonson & Jonson inc, Beograd
    Ažurirano 03.10.2010. u 22:02, autor: SibirskiTigar
  12. NeshaDeBeli (avatar)
    Ja ne kažem da vi niste u pravu, ali biznis je biznis.
    Neka oni biznisuju, a mi da se družimo uprkos svemu.
    To je bila moja poenta.
  13. zeljena (avatar)
    Pa neka rade sta hoce,ali ja necu da ucestvujem u tome,a svoje blogove cu da ostavljam tamo gde mi se bude svidelo,a ne ovde,uostalom nisam jedina kojoj se ovo ne svidja...
  14. NeshaDeBeli (avatar)
    Ako se sakupi društvo na nekom drugom mestu javite mi da i ja dođem, mislim ako me želite, šmrc.
  15. Tsuymish (avatar)
    eto,rasplakaste coeka sad
  16. zeljena (avatar)
    Jos uvek cekamo da nam se obrate moderatori ili administratori ili bilo ko odgovoran za blogove ,koji ce nam objasniti koji su kriterijumi za odredjivanje najpopularnijih blogova i sta se desilo sa ocenjivanjem nasih blogova posto pise da blogovi nisu ocenjeni,da li su sve ocene koje smo davali i dobijali otisle u propast zajedno sa starom krstaricom???
  17. oziman (avatar)
    Meni bi vise odgovaralo da su padajuci meniji blogova sa leve strane kao sto je bilo i do sada.. i kao sto su na svim ostalim profilima ovog foruma. Ne znam kako je vama bolje?
    Poslao sam na ovu temu nemenjenu za primedbe predlog da se to izmeni ako je moguce ili bar da nam se omoguci da sami biramo mesto padajuceg menija na svojim blogovima.

http://forum.krstarica.com/showthrea...ruma-Krstarice
  18. Borac za prava zivotinja (avatar)
    Polako, izgled i opcije se nadogradjuju. Još uvek nije sve završeno.
    Svaka sugestija biće uzeta u razmatranje.
    Možete ovde, na blogu Željene, ostavljati predloge ... ili to učiniti na nekoj od već postojećih tema o novom izgledu Krstarice.
  19. Emin@ (avatar)
    Evo sugestije...Vratite blogove kao sto su i do sada bili. A bili su idealni i pregledni.Niko se nije bunio.Sada nemam zelju ni da citam ni da postvaljam nove postove.A o ocenjivanju i da ne pricam.
  20. zxy (avatar)
    Pridružujem se predhodnom komentaru
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja