Novi izgled Bloga Krstarice

Aman princezice i ostali kojima se nova krsta ne sviđa.
Ne zaboravite da blog čine ljudi, a ne izgled bloga.
Na sve se čovek navikne ako postoji dobra volja.
Neće admin da vraća staro zbog nas, ma koliko nam se to ne sviđalo.
To vam se zove progres.
Aj pa ne odlazite, vi ste mi kao neka rezervna porodica.
 
Draga,dzaba mi kukamo...oni su to negde videli,i misle da je mnogo lepo...kakva zabluda.
Ja sam gotovo sigurna da se necu navici na ovaj bezlican izgled ,i imam utisak da sam nova na tamo nekom forumu.
Toliko negativno napisanih komentara,i uopste me ne cudi,sto se ne oglasavaju,valjda cekaju da se naviknemo...jos jedna zabluda.
Kiss od mene...;)
 
Ljubac...iznenadjena sam i ja..no...verovatno su proshirili resurse i brzinu..ko zna..
Vidjala sam ovakve modele..kod manjih foruma..sta ja znam,,Blogovi su lose procenjeni..ko to ocenjuje..pitanje je kvaliteta..:(
 
NeshaDeBeli;bt110643:
Aman princezice i ostali kojima se nova krsta ne sviđa.
Ne zaboravite da blog čine ljudi, a ne izgled bloga.
Na sve se čovek navikne ako postoji dobra volja.
Neće admin da vraća staro zbog nas, ma koliko nam se to ne sviđalo.
To vam se zove progres.
Aj pa ne odlazite, vi ste mi kao neka rezervna porodica.

Slazem se Nesho,ali ja zelim da moj profil i moj blog predstavljaju MENE,uopste nemam nameru da se navikavam na nesto sto mi se ne dopada,mogli su da ubace par opcija da unaprede sve ovo,a ne da ga unakaze.
 
Slažem se sa zeljenom.
Ne zbog blogova, ja na njih retko odlazim već zbog opšteg sumornog izgleda i malih, mršavih slova.
Ja da tupim oči na ovome sigurno neću, i ako ovako ostane napustiću Krstaricu.
Živo me zanima kome se ovo sivo-plavo okruženje toliko dopalo i ko je odobrio idejno rešenje i tako urnisao jedan lep, pregledan forum?
Ako je ovaj forum nečije privatno vlasništvo - u redu,
ali ako je poenta da nas bude što više onda su bar mogli i da nas pitaju.
Nije neka naročita mudrost postaviti slike par novih idejnih rešenja i napraviti anketu na forumu.
Ili jeste?
 
NeshaDeBeli;bt110643:
Aman princezice i ostali kojima se nova krsta ne sviđa.
Ne zaboravite da blog čine ljudi, a ne izgled bloga.
Na sve se čovek navikne ako postoji dobra volja.
Neće admin da vraća staro zbog nas, ma koliko nam se to ne sviđalo.
To vam se zove progres.
Aj pa ne odlazite, vi ste mi kao neka rezervna porodica.

Mene cudi tvoja reakcija.Normalno je da ce mo se navici i na ovu grafiku,svakog cuda za tri dana ali su neke stvari apsolutno nerealne.Po kom kriterijumu su postavljeni najpopularniji blogovi,sto to neko ne objasno,mozda smo mi glupi pa to ne shvatamo.
Posto se ti razumes ocigledno u to pojasni mi kako se ovaj blog nasao na drugom mestu najpopilarnijh blogova.Ovo je samo pocetak tog bloga a ispod se redjaju jos 100 imena raznih preduzeca. Da ne zaboravim ja sam pitao zvanicno super moderaciju ovog foruma da mi objasni na koji su nacin vrednovani blogovi i super moderator mi je odgovorio da je moje pitanje prosledio administraciji jer nije bas upucen u rad blogova.Evo drugog bloga na spisku najpopularnijih:

DDOR Novi Sad ADO, Novi Sad
DDOR Banka, Novi Sad
TIGAR Tyres doo, Pirot
Srpske pošte Republike Srpske -
JP Informatika, Novi Sad
Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
Jonson & Jonson inc, Beograd
 
Poslednja izmena:
Jos uvek cekamo da nam se obrate moderatori ili administratori ili bilo ko odgovoran za blogove ,koji ce nam objasniti koji su kriterijumi za odredjivanje najpopularnijih blogova i sta se desilo sa ocenjivanjem nasih blogova posto pise da blogovi nisu ocenjeni,da li su sve ocene koje smo davali i dobijali otisle u propast zajedno sa starom krstaricom???
 
Meni bi vise odgovaralo da su padajuci meniji blogova sa leve strane kao sto je bilo i do sada.. i kao sto su na svim ostalim profilima ovog foruma. Ne znam kako je vama bolje?
Poslao sam na ovu temu nemenjenu za primedbe predlog da se to izmeni ako je moguce ili bar da nam se omoguci da sami biramo mesto padajuceg menija na svojim blogovima.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/414096-Novi-izgled-Foruma-Krstarice
 
Borac za prava zivotinja;bt110726:
Polako, izgled i opcije se nadogradjuju. Još uvek nije sve završeno.
Svaka sugestija biće uzeta u razmatranje.
Možete ovde, na blogu Željene, ostavljati predloge ... ili to učiniti na nekoj od već postojećih tema o novom izgledu Krstarice.


Ako ce ove sugestije da se uvaze prvo predlazem da se ukine ocenjivanje blogova. To je apsolutno nerealno pogotovo sto se zna da mnogi imaju klonove pa sa tim klonovima ocenjuju jedan isti blog vise puta.Jedino merilo po kome moze da se vrednuje svaki blog su broj posetilaca blogu i broj komentara...sve ostalo je glupost. Uzmimo na primer jedan blog koji je vlasnik sam ocneio peticom i sa svojim klonom jos jednom.Takav blog zauzima mesto iznad bloga koji je ocenjen sa vise od dvadeset puta.Normalno je da ako je toliko puta ocenjnen da je izazvao rekaciju i da njegova ocena sigirno ne moze biti ni 5 ni 4...svako od nas pise da bi bio procitan a najnormalnije je da ce svako da procita najpopularnije.
Takodje treba uvesti pravilo da niko ne moze da postavi dva uzostopna bloga jedan iza drugog. Krajnji bezobrazluk je ovo jucerasnje postavljanje na desetine blogova sa istom temom bez ikakvog teksta sa samo jednom slikom u blogu.To je treebalo da bude jedan bloG sa vise slika.Da me neko pogresno ne razume,nemam nista protiv teme samo je broj tih blogova zatvorio sve ostale,krajnje nekorektno.Ako ne mozes svoja osecanja da pokazes u jednom blogu necec ni u sledecih sto
 
Poslednja izmena:
Tacno tako,ja se slazem sa svim ovim sugestijama,pogotovo ovo za ocenjivanje blogova,ne moze to da bude merodavno,jer svi ce otvarati po 10 novih provila upravo iz tog razloga,a to je potpuno glupo.Slazem se i sa Ozimanom da se meni vrati ulevo kako je i bio,ovako je stvarno nepregledno i ruzno...
 

Back
Top