Novi izgled Bloga Krstarice

Ok, hvala,ja sam ocekivala da ce mnogo vise blogera da se javi na ovu temu,znajaci da dele nase misljenje o novom izgledu krstarice,ali to je to otprilike,ako nam jos nesto padne na pamet,napisacemo.I hvala unapred,pa da se jos dugo druzimo ako Bog da...
 
Pa, neki od nas nisu ni mogli da se konektuju. Saglasna sa svim iznetim. Blog je uništen....nepregledan, haotičan. Saglasna sa svim iznetim od strane prethodnih blogera. Ovoliko pisanje......ovoliki kbalitet pisanja.....aman ljudi.....zar niste svesni da nam uzimaju tekstove, svuda ih ima......zar vam nije jasno da smo napravili jedan od najkvalitetnijih blogova na bilo kom forumu......e, to su dragi moji odgovorni iz Krstarice napravili ljudi....ovi ovde....blogeri i ako ništa drugo to je rad koji se treba poštoveti
 
LJILJA MMM;bt110763:
Pa, neki od nas nisu ni mogli da se konektuju. Saglasna sa svim iznetim. Blog je uništen....nepregledan, haotičan. Saglasna sa svim iznetim od strane prethodnih blogera. Ovoliko pisanje......ovoliki kbalitet pisanja.....aman ljudi.....zar niste svesni da nam uzimaju tekstove, svuda ih ima......zar vam nije jasno da smo napravili jedan od najkvalitetnijih blogova na bilo kom forumu......e, to su dragi moji odgovorni iz Krstarice napravili ljudi....ovi ovde....blogeri i ako ništa drugo to je rad koji se treba poštoveti
Tacno tako...
 
Evo još sugestija
Komentari u sadašnjem blogu su jako nepregledni. Nigde nema linije koja ih razdvaja i deli ili bar polja druge boje u kome bi bili odgovori blogera. Oči nam ispadoše....
Za ocenjivanje.....samo broj čitanja......mada je i to diskutabilno jer se taj broj znatno povećava kada se ljudi šale, zavitlavaju na nekom blogu. Tada, ceo taj broj ne znači broj čitanja već broj ulazaka na blog zarad šale, druženja ili diskusije...pa i to je svrha bloga. Iskreno, ja bih to ocenjivanje ukinula
Da kod naslova bloga bude iskazan broj čitanja a ne da moram da ulazim na svoj blog da bih to videla.
Ma šta ja pišem ovo.....najbolje da nam vratite stere blogove i da ukinete te ocene. Evo, već su se pojavili kečevi, klonovi.....kao što je bilo kada sam počela da objavljujem......čemu to.
 
Poslednja izmena:
- Zabraniti da se na blogu objavljuju blogovi koji u sebe sadrze samo video klip sa youtube bez ikakvog teksta
- Ne dozvoliti da blog bude samo jedna slika bez ikakvog teksta
- Ne dozvoliti reklamiranje na blogu
- Ne dozvoliti da blog bude pesma poznatog pesnika(kome se cita neka je cita sam za sebe)
 
SibirskiTigar;bt110865:
- Zabraniti da se na blogu objavljuju blogovi koji u sebe sadrze samo video klip sa youtube bez ikakvog teksta
- Ne dozvoliti da blog bude samo jedna slika bez ikakvog teksta
- Ne dozvoliti reklamiranje na blogu
- Ne dozvoliti da blog bude pesma poznatog pesnika(kome se cita neka je cita sam za sebe)

Pridruzujem se ovom misljenju. Ipak bi svaki blog trebao da bude iskaz licnosti, osecanja ili utisaka. Iskazati svoje misli i ne opterecivati se sa time da li se to nekom svidja ili ne. Pisati radi sebe samog.
 
Poslednja izmena:
LJILJA MMM;bt111112:
Tačno tako......ubi ova belina bez linija....i ovaj haos
:ok::klap:Slazem se sa zeljenom, tigrom i Ljiljom...da ne ponavljamo...:ok:
Takodje se slazem sa Goksijem...
- Pridruzujem se ovom misljenju. Ipak bi svaki blog trebao da bude iskaz licnosti, osecanja ili utisaka. Iskazati svoje misli i ne opterecivati se sa time da li se to nekom svidja ili ne. Pisati radi sebe samog.-
...i da dodam, -radi druzenja i zabave ponekad...:ok:
 
Blogovi... koliko god se mi trudili da uredimo, osmislimo, damo deo sebe i svojih razmišljanja kroz reči, sve to osiromaši ova anemija.....stvarno blog izgleda neuhranjeno ma koliko se mi trudili da ga nahranimo....a trudimo se.....ja se bar trudim.....samo ne znam dokle ću ako i druga strana, administratori, ne ubaci po neki zalogaj u ova blogovska gladna usta.....toliko
 
Dal ste vi ljudi normalni,jel vi zaista hocete nas stare blogere da oterate.Na sta lici ova pocetna strana blogova...zasto dozvoljavate ljudima da zatrpavaju glupostima pisuci 20 nebuloznih blogova jedan za drugim.Imate li vi moderatore ovde???Vec koliko je dana proslo,a prstom niste mrdnuli da nam izadjete u susret...uostalom niste jedini forum,ovde smo bili zato sto ste nam se svidjali,nije trebalo nista da menjate,bili ste najveci zato sto ste bili dobri,sad vise niste...
 
Pratim šta se dešava. Dnevno obrišem i po desetak "blogova" koji sadrže samo youtube linkove ili po jednu rečenicu.
Molim vas, prijavljujte, kao što i na forumu prijavljujete postove, blogove koje ne smatrate blogovima ... ili one koji su po nekoj osnovi problematični.
Administracija je obećala da će rešiti problem bloga i urediti ga prema vašim sugestijama. Nadam se da će to biti ubrzo.
 
Stvarno vise nema smisla ovo.Vise ne mogu da propratim svoje prijatelje i njihove blogove..Nemam volju ni da otvorim stranicu sa blogovima.Treba vratiti stari izgled.Nista bolje ne vidim u ovom sadasnjem izgledu samo mnogo gore. Forum je i sredjen malo ali ovde haos.Ne znam sta to moze administracija da popravi ovde i da bude dobro.Jednostavno,ono staro je bilo najpreglednije i najbolje.Ne zelim da se ponavljam vise...
 
Predlozi modovima.
1 - Dati opciju da svako može da bira svoju boju foruma.
2 - Omogućiti da na profilima kao pozadina može da se stavi neki wallpaper ili fotografija do određene velečine.
3 - Uvesti ograničene od tri pisana bloga na dan jer to nikako neće pogoditi veliku većinu članova, a i dići će se kvalitet blogova.
4 - Ne dozvoliti reklamiranje na blogu.
5 - Pozeljno je da na prvoj strani bloga pored broja komentara stoji i broj pregleda.

Ostaviti novu navigaciju.
Ukloniti kalendar.
Povećati veličinu i broj smajlija.

Toliko od mene.
 

Back
Top