ŠTO TE NEMA

Juhuuuu...evo me,vratila se ja,dragi...
Samo sam na kratko trknula do supermarketa...
Pa ne verujem u ovo što pročitah...da li je moguće da ti u medjuvremenu brzopoteznog supermarketskog odlaska već nedostajem i pitaš ŠTO ME NEMA?!

ha,ha,ha..
Šalim se,zemljače...sta ću,inspiracija me savladala!

Hvala ti za ovu antologijsku baladu..
 
Poslednja izmena:
lejla.al.dbuni;bt109050:
Juhuuuu...evo me,vratila se ja,dragi...
Samo sam na kratko trknula do supermarketa...
Pa ne verujem u ovo što pročitah...da li je moguće da ti u medjuvremenu brzopoteznog supermarketskog odlaska već nedostajem i pitaš ŠTO ME NEMA?!

ha,ha,ha..
Šalim se,zemljače...sta ću,inspiracija me savladala!

Hvala ti za ovu antologijsku baladu..

..znaš kako je zemljakinjo , srce je ciganin čežljivo -
eto tako ( ne šalim se ) !:bye:
 
Evo.....ludujem.....još samo da počnem da lumpujem :lol:

ma nakupi se nekako u čoveka golem dert.....tako se skuplja, skuplja na dušu lega kako kajmak.....sloj po sloj....eh....od svašta po život što se nakupi. Pa se onda vučeš kako prebijeno pceto....snaga ti teška, misao ti teška....ne sluša.....eh.....tako nadodje čoveku kako testo kad predodje....pa prekipi iz vanglu....počne se rasipa dert oko teb i tuga te i teskoba uvati da davi pod gušu .....ma, će prodje kako sve što prolazi.....al' sg davi......

 
Poslednja izmena:
e, ovo mi je omiljeno.....beše nekad...pucaše jeleci od mlados i lepotinju što se preliva.....s ovim završavam ludovanje :lol:


E DA, NE MORAŠ TI DA ODGOVARAŠ NA SVE OVO MOJE LUDOVANJE...IMAŠ SI POSO....A I JA.....:bye:
 
Poslednja izmena:
LJILJA MMM;bt109080:
Evo.....ludujem.....još samo da počnem da lumpujem :lol:

ma nakupi se nekako u čoveka golem dert.....tako se skuplja, skuplja na dušu lega kako kajmak.....sloj po sloj....eh....od svašta po život što se nakupi. Pa se onda vučeš kako prebijeno pceto....snaga ti teška, misao ti teška....ne sluša.....eh.....tako nadodje čoveku kako testo kad predodje....pa prekipi iz vanglu....počne se rasipa dert oko teb i tuga te i teskoba uvati da davi pod gušu .....ma, će prodje kako sve što prolazi.....al' sg davi......


.. e more ..
.. ama pusta si prokletinja s pesnju će me ubiješ ...
..ako ćere , nekse znaje kak sam živeja i od cigani i pesnju pred njuma lipsaja ... a nisam ni živeje ...
ako mori , ako ..:super::super::super:
 
123loncar;bt109089:
.. e more ..
.. ama pusta si prokletinja s pesnju će me ubiješ ...
..ako ćere , nekse znaje kak sam živeja i od cigani i pesnju pred njuma lipsaja ... a nisam ni živeje ...
ako mori , ako ..:super::super::super:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
e, sg mi je lakše.......kad si nadjo zemljaka...i nasmeja se...nesi ti od tu sortu što gi pesnja ubiva....malko gi čvrkne, al gi ne ubiva :zcepanje::zcepanje:
a nisam ni ja.....;)
 
LJILJA MMM;bt109083:
e, ovo mi je omiljeno.....beše nekad...pucaše jeleci od mlados i lepotinju što se preliva.....s ovim završavam ludovanje :lol:


E DA, NE MORAŠ TI DA ODGOVARAŠ NA SVE OVO MOJE LUDOVANJE...IMAŠ SI POSO....A I JA.....:bye:

ma čekaj , bio sam da izmasiram srce ; će mrem od ovija ubavi jeleci i lepotinje ; eh mladosti moja mladosti , što se ne vrneš ? :think::think:
 
123loncar;bt109091:
ma čekaj , bio sam da izmasiram srce ; će mrem od ovija ubavi jeleci i lepotinje ; eh mladosti moja mladosti , što se ne vrneš ? :think::think:

moreee, jel si odgledao sve? jel ako nisi no si na pola nestrpljiv prekinua badava si gledaa .....to je bre karasevdah...lagano počinje....ma ne slutiš koje će te snadje...samo strpljiv mož da oseti....kako vatra bre, ako se naglo zapali ima te oprli....a ovo, tinja....razgoreva se...pa kad te preplavi....
mladost.....ne vrće se.....
el ti sad bolje? :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top