Kako zaista znate? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Hrizantema Saksijska

Kako zaista znate?

Oceni ovaj blog
Pozdrav,

pretpostavljam da ste, posto citate ovaj tekst o tome kako mozete zaraditi novac sa Autoresponderom, takodje ukljuceni u neku vrstu online poslovanja.

Mozda radite sa search engines (pretrazivacima, brovserima), ezine reklamiranjem, slanjem oglasa, banerima, blogovanjem ili nekim drugim poslom.

Nadam se da imate nekih rezultata od tih oglasa i da Vam se povecava broj novih kontakata ili dobijate vise posetilaca na Vas sajt.

Nekoliko mojih poslednjih tekstova je bilo o tome kako Autoresponder moze da Vam pomogne da konvertujete posetioce u kontakte a kontakte u prodaju ili sklopljene ugovore.

Danasnji tekst ce biti vise o tome kako da saznate koja od Vasih kampanja sa oglasima daje najbolje rezultate.

Kada imate posetioce na Vas sajt, zapitajte sebe:

Koji oglasi Vam dovode najvise posetilaca?
Koliko sam platio za te oglase?

Ako ne mozete da odgovorite na ta pitanja, Vi gubite novac...
I to BRZO !

Kada isprobate nas Autoresponder sistem, takodje imate pristup i sistemu za pracenje oglasa (AdTracker system).

Kada koristim svoj AdTracker system mogu da Vam kazem:
Ø Koliko je ljudi posetilo moj sajt sa mog banera.
Ø Koliko je ljudi posetilo moj sajt sa mojih oglasa.
Ø Koliko je ljudi posetilo mij sajt sa moje FFA stranice
Ø Koliko je ljudi posetilo moj sajt sa ovog emaila koji upravo citate (DA, ...Ja tacno znam koliko je ljudi procitalo ovaj tekst).
Ø Koliko je ljudi posetilo moj sajt citajuci moj jucerasnji tekst ili email. (Pogadjate...ja znam koliko je ljudi pogledalo taj tekst, takodje).

Zar se necete sloziti da je to prilicno lepa i mocna informacija?
Kao vrhunac, mogu Vam reci koji oglasi su produktivni a koji nisu.

Sada, ako oglas nije produktivan, ne moram pod obavezno da napustim oglasavanje ili kompaniju...mozda drugi naziv oglasa... ili drugi sadrzaj oglasa... ako i dalje nemam rezultata, mogu da napustim ili oglas ili kompaniju, ili oboje...

Ali poenta je da JA ZNAM sta je delotvorno a sta nije. Ne moram da trosim svoje vreme, novac, ili bilo sta sto ne proizvodi rezultate. Za mene, rezultati znace zaradu.

Ne znam za Vas ali po meni to je prilicno dobar sistem koji vredi imati!

Zamislite koliko vremena i novca mozete ustedeti ako ih trosite samo na stvari koje daju rezultate.

Verijte mi...samo vreme koje ce te ustedeti ce odplatiti clanstvo u TrafficWave.net autoresponderu. To je samo jedna od tehnika i alata koje ja koristim i mogu biti Vase BESPLATNO sledecih 30 dana!

Prestanite da gubite svoj novac na neuspesne reklame.
Preuzmite kontrolu nad Vasom reklamom i povecajte svoj profit sa TrafficWave.net!

----------------------------------------------------------

Marko Gojkovic
djilas011@gmail.com

Pošalji "Kako zaista znate?" na Facebook Pošalji "Kako zaista znate?" na Google Pošalji "Kako zaista znate?" na My Yahoo! Pošalji "Kako zaista znate?" na Live Pošalji "Kako zaista znate?" na MySpace Pošalji "Kako zaista znate?" na Twitter Pošalji "Kako zaista znate?" na Digg Pošalji "Kako zaista znate?" na del.icio.us

Ažurirano 02.10.2010. u 01:39, autor: gibica

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lady butterfly (avatar)
    Svaki pokusaj citanja teksta,odvlaci paznju na tvoju slicicu :mrgreen: :rumenka:
  2. djilas011 (avatar)
    Hm,,,

znaci moracu da pustim bradu i stavim periku,
    da ne bih odvracao paznju auditorijuma...
  3. Lady butterfly (avatar)
    [QUOTE=djilas011;bt107098]Hm,,,

znaci moracu da pustim bradu i stavim periku,
    da ne bih odvracao paznju auditorijuma...:amen:[/QUOTE]

Perika ce biti dovoljna :lol: