Pisanje Tekstova Zbog Zarade - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Hrizantema Saksijska

Pisanje Tekstova Zbog Zarade

Oceni ovaj blog
Pisanje clanaka
Ako nemate smisla za pisanje, ne brinite. Postoji mnogo dostupnih opcija. Prva stvar koju trebate shvatiti je ZASTO je Pisanje Reklamnih Clanaka tako efektno.
Upamtite ... ljudi stalno traze informacije. To je jos uvek glavni razlog zbog kojeg ljudi idu na internet. Naravno, kada dodju do Vaseg biznisa, tu treba da bude nekoliko stvari koje ce im biti interesantne za citanje.
Za par trenutaka cemo doci do toga KAKO da pisete zanimljiva pisma ili clanke. Ali prvo, zelim da Vam pokazem zasto sam ja veliki obozavalac marketinga putem pisanja clanaka, pisama ili blogova.
Razlog 1: Besplatno je! Reklamiranje moze biti prilicno skupo. Slanje blogova na kvalitetne sajtove je besplatno. Uz malo vise potrosenog vremena za pisanje i slanje tekstova svakog meseca, mozete ustedeti gomilu novca na reklamiranje.
Razlog 2: To je odlican nacin da brendirate svoj biznis. Brendiranje i reklamiranje su bitni za promociju Vaseg imena na internetu. Pisanje kvalitetnih tekstova sa dobrim sadrzajem su nacin da brzo privucete paznju i postanete poznati kao profesionalac u Vasem biznisu.
Razlog 3: Vi gradite svoj kredibilitet. Svaki autor dobija gotovo automatski "expert" status kada neko cita njegove tekstove. Bez obzira u kojoj ste vrsti biznisa, nekoliko dobro napisanih tekstova moze brzo da Vas postavi na poziciju eksperta u Vasem polju rada.
Razlog 4: Reklamni tekstovi Vas uce da efektivno komunicirate. Zaista je nemoguce da pisete tekstove bez da ste naucili kako da budete dobar govornik. Sto vise pisete, vise ce te nauciti kako da doprete do svojih citalaca.
Razlog 5: Povratni linkovi. Reklamni tekstovi stvaraju povratne linkove ka Vasem web sajtu. Povratni linkovi su jednostavno linkovi koji se nalaze na kraju teksta u delu "o autoru " koji vode direktno ka Vasem web sajtu. Jednostavno, sto vise tekstova imate na netu, bice vise linkova ka Vasem sajtu. A pretrazivaci kao Google OBOZAVAJU sajtove sa mnogo povratnih linkova.
Sada, kada znate vrednost pisanja tekstova, blogova i komentara na raznim forumima, blogovima itd...mozemo da pocnemo.
Ako ste novi u pisanju tekstova, prvi korak je da skupimo par ideja o tome kako da napisemo tekst. Ja preporucujem da pocnete da posecujete sajtove kao sto su EzineArticles.com i IdeaMarketers.com i pogledate njihove tekstove, kao i tekstove koji su slicni Vasoj zoni poslovanja.
Ja imam tekstove u oba direktorijuma koji se odnose na Email Marketing, AutoRespondere, Gradjenje kontakt liste, itd... Za one koji ne govore strane jezike, dovoljno je da u pretrazivac upicu par reci vezanih za vrstu posla kojom se bave i pretrazivac ce vec izbaciti gomilu tekstova koji ce im dati primer o cemu da pisu.
Za pocetak napisite kratke i jednostavne tekstove koji objasnjavaju odredjenu zonu Vaseg biznisa. Budite sigurni da ste napisali tekst, a ne reklamu ili oglas.
Na primer, mnogi moji tekstovi o kontakt listama govore o tome zasto se moramo fokusirati na stvaranje kontakt listi, par saveta o tome kako da povecavamo kontakt listu, i kako iskoristiti autoresponder da rukovodi sa tim kontaktima kada budu skupljeni.
AUTOR linija mora sadrzati link ka Vasem web sajtu. TU trebate postaviti svoju reklamu. Kada ljudi citaju Vas tekst, zele da saznaju vise o Vama i... tada odlaze na Vas sajt.
Vas sajt MORA uvek da ima ...
Formular za sakupljanje informacija o kontaktu!
Sveukupna svrha koriscenja tekstova da promovisete sebe, izgradite kredibilitet, privucete posetioce, povratni linkovi... je da imate sto vise posetilaca na Vasem sajtu da bi popunili formular sa svojim podacima!

Vas u uspehu
Marko Gojkovic clan GDI

Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na Facebook Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na Google Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na My Yahoo! Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na Live Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na MySpace Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na Twitter Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na Digg Pošalji "Pisanje Tekstova Zbog Zarade" na del.icio.us

Ažurirano 02.10.2010. u 01:36, autor: gibica

Kategorije
Nekategorizovano