Prva godišnjica mog pisanija na Krsti

(Uz čitanje teksta poželjno slušati muziku iz serije "Grlom u jagode")
Te nedavne 2009.-te u Beogradu se pripremala parada otpozadno orjentisanih...Evro je gubio vrednost svuda sem u Srbiji... I ja sam nabasao na sajt Krstarice, tačnije na forum tog sajta. Sa uredno registrovanim nikom počeo sam da pišem na forumu. Glavna tema je bila najavljena parada otpozadno orjentisanih. I zahvaljujući toj temi stekao sam i prve reputacije. Danas posle godinu i koji dan dinar i dalje gubi vrednost, i opet parada, između ostalog. Ali ovaj put i svi viđeniji su dali podršku tom puštanju probnog balona. Kada bih znao da neću biti sankcionisan rekao bih da svaka ptica svome jatu leti. Ali pošto neznam to o sankcijama ni reči o tome od mene.
A danas sam u novinama pročitao da to što mi se oni gade u stvari je moj maskirani strah od toga da sam i ja , u stvari, jedan od njih. I to je rekao neki viđeniji beše li psihijatar ili psiholog bem li ga (opa znači tačno je...). Pa mislim da greši, o tome bi mogao da diskutuje sa mojim ,takoreći, ličnim psihologom (inače magistrom dubinske psihoanalize). Ne dragi moj psajho, ne plašim se ja pedera niti toga da bi mi se to moglo dopasti, grešiš sinko. Silno grešiš (što bi rekao Sofronije), naime radi se o tome da je ta parada samo probni balon za brojne zahteve kiji će obavezno uslediti. Istopolni brakovi i dalje , ono što me najviše užasava, usvajanje dece! Pa će deca , ni kriva ni dužna, gledati kako mu se tata1 i tata2 nežno maze i slično. I sada pod pretpostavkom da je to dete rođeno (pošto oni tako tvrde) da bude jedan od njih ok. Ali mislim da su mnogo veće šanse da ne bude tako. A da ne pominjem pedofiliju i slično. Eto , pošto tvde da je taj negativni stav posledica straha ovaj put su u pravu. U pitanju je strah od gore pomenutog, dragi moj viđeniji psajho. I da napomenem da lično protiv pedera nemam ništa. Jer ko sa kim ima i kakve odnose u svoja 4 zida (pod uslovom da je sve na dobrovoljnoj osnovi) stvarno nije predmet mog interesovanja. Ali da mi neka gologuzija takva svojom pojavom (u tom izdanju) paradira centralnim ulicama to je već nešto drugo. Navodno ugroženi i diskriminisani. Po mom ličnom mišljenju ugroženiji su roditelji koji su ove jeseni trebali svom detetu i odeću i udžbenike obezbediti svojoj deci za školu. A pošto je kriza prošla samo u Dinkićevim izjavama a ne i u stvarnosti. Takvi su mnogo diskriminisani od strane bankarskog službenika ako im je saldo na računu zašao u nedozvoljeni minus. Ali o stanju nacije nikog nije briga bitno je da otpozadno orjentisani ostvare pravo da šetaju centrom grada... A tu će trebati i neko obezbeđenje , koje naravno plaćaju svi građani koji pune budžet. I tako će se pokazati da ovi što paradiraju u stvari heftaju sve poreske obveznike... Pa ako je i za ulazak u Jevropu, mnogo je.:dash::sad2:
 

Back
Top