Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hakim bej

Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti.

Oceni ovaj blog
Jedan zenski glas me, u najboljem zavodnickom tonu, pita: Pedro Huan? Da, ja sam. Oh, Pedro Huane, htela bih da izazovem eksploziju!
U tom casu sat pokusava da krene nekoliko koraka u smeru suprotnom onom uobicajenom. Ali ne. Vec je kasno i sve ostaje na kafi, caskanju i prisecanjima, koja toliko lice na starce koji se suncaju. A to coveka moze da potisti, narocito kada tezi da se ne spusta sa spirale i da se pri tom jos i uzdize dijalektikom.
Kasnije, nakon svega, podsticajna mi je pomisao da jos uvek nije gotovo. Ona je i dalje ista. Jos uvek moze izazvati eksploziju.

Ali, da li to i dalje zeli?

Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na Facebook Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na Google Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na My Yahoo! Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na Live Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na MySpace Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na Twitter Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na Digg Pošalji "Govoriti o ljubavi, to je vec pomalo voleti." na del.icio.us

Ažurirano 19.10.2017. u 23:40, autor: hakim bej

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Fiamma (avatar)
    Па, питај је
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    U ovom svetu postoji puno toga što liči na ljubav,i zvuči kao ljubav,i zove se ljubav,ali ona to nije...
    To su samo ljudi koji govore i rade ono što misle da treba da kažu i rade..

A posle iznenadne "eksplozije" se,obično,sve pretvori u prah,sagori..
    Ali,zar je to važno?
    Biti njen svedok...makar i samo na tren osetiti je,vredelo je tog truda!

"...spavaj mirno,
    ne znaju oni što mi znamo..."
    Balašević