Žene idu u raj?


natoiretheexpulsionfrom.jpg

Pre neki dan neko postavi pitanje na jednom od blogova ko će u raj a ko u pakao?
Konkretno, neko reče da žene koje su bile verne svojim muževima idu sigurno u raj!?
Ovo pitanje kod mene izaziva nedoumicu? Zašto one u raj?
Pa one su usrećile samo jednog čoveka a imale su šansu da usreće više njih?
Zato postavljam dva pitanja:
- da li su one počinile krivićno delo jer nisu pomogale u nevolji?
- hoće li biti iznenadjene kad stignu ispred onih vrata,gore?
 
Ja ne bih zelela uopste da reskiram,pa sam resila da ovde prozivim raj...a gore sta bude...
Inace postoji ona narodna -Kako si posejao tako ces i da zanjes-znaci ako sam sebi i jos ponekome napravila raj ovde...isto to me ceka i gore...:D
 
Da ti odgovorim na zadnje pitanje ovde, iznenađenja vrebaju svuda!

A za ovo "- da li su one počinile krivično delo jer nisu pomogale u nevolji?" da ja tebe pitam šta je pomoć u nevolji?
Ja, npr. kad očekujem pomoć, očekujem da je primam bar 100 godina i u svako doba dana od tog što se ponudio, a ne par minuta :zper: ako me razumeš šta hoću da kažem. :lol:
A te kilave, sitne pomoći, kome to treba?
 
svakoj koja je nju čuvala
u kiselom kupusu je skuvala
od nje sarmu pravila
pa na kraju zažalila
i sebe zapitala
jadna li sam
što davala nisam

nema sada kajanja
prošo joj je rok trajanja
 
Poslednja izmena:
Sav ovaj zemni šar je jedan veliki seksi vašar.Tu se daje ,uzima ,nudi ,prima kudi,prodaje ,otima ,svako iznosi robu sto ima.Razmena dobara je privreda stara ko to sputava mora da odgovara.Mislim da kad bi se sve tajne znale zene bi ispale vredne hvale.A za one sto su malo dale reče nam Dante da ima i raj za budale. ;)
 
paradise05.jpg


Po Evropskoj konvenciji ukinuto je pravo na RAJ vernim ljubama!

S time se diskriminiraju l*******, k****, dvopol***, sponzorušama
a to nije saglasno po viđenju EVROPE sa ljudskim pravima.

(pošto je ovih drugih sve više, pa je raj opusteo....:zper: kažu Europejci)

joe_cartman_drawing.jpg
 

Back
Top