21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Библијско стварање света

21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу

Oceni ovaj blog
Креатори светских збивања,еонима проучавају психолошки профил човечанства.Средином прошлог века су пронашли рецепт који им највише одговара.Створили су звезде на многим пољима: међу писцима,глумцима, измислили су поп-рок музику и створили звезде,многе покрете,како филозофске тако и социјалне (побуњеничке), покрете за заштиту животиња и природе,моду и начин исхране.Људски ум припреман на лажи почео је да се управља према тим звездама,идолима,да их копира…Лако је било наметање мишљења мањине већинском делу човечанства.Бомбардовани са свих страна,нарочито преко моћних медија,људи су постали робови.Многи и несвесно,а многи и свесно, почињу да пропагирају разне филозофије и да их преплићу кроз многе животне видове,мешајући жабе и бабе.Скоро сам чуо од једне особе,која пропагира здрав начин живљења и пресну биљну храну,да уздржавање од секса доводи до буђења „трећег ока“,а вечерас прочитах белешку у којој и сама тврди да је све вибрација!?Секс покреће све вибрације у организму,свих 100 милијарди ћелија,мада различито вибрирају!Вешта подметања и лажи стижу из источних филозофија,које су све у служби НСП.Источне филозофије су све подређене природи,али да ли баш све у природи тако функционише,као тврде њихови гуруи,ламе и остали учитељи?Увежбани приповедачи мирним,тихим и монотоним гласом доводе слушаоце у алфа стање и после је лако наметнути лажи као истину.Кроз писање популарних књига један од писаца,од кога су створили медијском кампањом, идола,напише 90% истине и 10% лажи,која буде прихваћена као истина.Већ следећи писац,или следеће дело доноси од тих 10% лажи, која је прихваћена као истина,стопроцентну лаж,која се прихвати као истина.Све је вешто урађено јер се сервира људима оно што желе да чују,тако када говориш истину – људи не верују,јер су навикли да их лажу!

Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na Facebook Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na Google Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na My Yahoo! Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na Live Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na MySpace Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na Twitter Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na Digg Pošalji "21. Када говориш истину људи не верују,јер су навикли да их лажу" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    U naslovu generalizuješ stvar ?
    Ko može o bilo čemu da kaže apsolutnu istinu ?
    Ako kažemo daje bog apsolut , onda iz toga sledi
    logičan zaključak da njemu pripada istina apsolutna ,
    a nama nešto što teži njoj ; nešto što nastoji da joj se
    približi i izjednači snjom - što je korisno ali apsolutno
    nemoguće . Zašto ? Zato , kad pvi čovek koji spozna apsolutnu
    istinu srušiće boga sa trona ( znanje je moć / a vlast je
    nedeljiva ; ovo je izvor svih zala koje je čovečanstvo preturilo
    preko glave ) .
    Dakle , današnji čovek naviknut je na obaranja utvrđenih
    istina , tako da je oprezan sa takozvanim novim istinama .
    Ovo je moj stav o onim važnijim stvarima , da tako kažem !
    Što se tiče svakodnevnice , mi smo pretrpeli i videli štošta ,
    čudno je stvarno kad neko govori istinu . Dali ti veruješ tajkunima
    kako su se obogatili ? Dali ti veruješ ovima što pričaju zašto nema
    mleka , a sutra će pričati zašto nema šećera , pa zejtina , pa
    brašna , pa struje .....................................
    Zaista kome verovati ?
    Pomalo je glupo verovati ,da čovek sa 30g. života kome je otac
    penzioner i kupuje hranu kod crvenog krsta , posle studija ( štedeći
    od studenskog kredita ) kupi rusku državnu naftnu industriju --- da ne
    pričam ovo što gledamo svaki dan !
  2. drbob (avatar)
    onaj koji je spoznao sebe sme da kaže da govori apsolutnu istinu,a ja sam taj...zašto bih svrgnuo Boga?
    Bog je u VI dimenziji,a ja sam u III-oj...
    poenta i jeste u tome što ljudi pogrešno razmišljaju...