Rasprodajem sve (oglas)

Rasprodajem sve.
Ima tu dosta iskustava, uspomena, lepih za većinu, i onih ružnih za mazohiste.
I ljubavi, i razočarenja.
I pijane noći, sa društvom poznatim i nepoznatim, poneka i solo.
I vikendi sa devojkama. Kod mene, kod njih, u vikendicama, u banjama, Beogradu, Nišu, i na jednoj planini.
I gostovanja sa navijačima lokalnog kluba. Bez tuča ali na ivici.
I turneja sa jednom crnkom po Srbiji. Od par dana. Uz spavanje u kolima kako bi obišli što više. I što duže.
I probe jednog benda. Alternativni rok. Od par godina ali bez zvaničnih svirki.
I prvo letovanje bez roditelja. Smešno, neiskusno, sa promašenim ciljem, ali pogođenim sećanjem.
I još štošta, da ne nabrajam.

Pa ko šta hoće da kupi, nek ponudi cenu. Slažem se unapred. Ja sam već ionako prazan. Sve ovo je u dvorištu. Razgledanje od – do. U međuvremenu spavam.
 
Evo Aco ako zelis da se menjamo, ja ti nudim reci tise od pcelinjeg zujanja, srce opijeno ranjenim korakom sto leluja prtinjajuci nebesku stazu kroz sunce I oblake.
Oci prepune zlatnih svitanja pa su mi breze, princeze, umotane u marame od lana. Na koplju ti nosim dusu umornu od samoce I skitanja da kisne pred tvojim kolima bez kaputa I kisobrana. I da, ova ponuda nocas je umolitvena u lavirint od nada, pracena muzikom kise, svirane iz neznanog DUR-a, pa nek ti budu jastuk na koji…mesecina pada.
Ali, znam da ovo nikome ne treba…eto samo pricam,..a znam da sva ta lutanja ipak nemaju cenu.
:) Dragi veseli prijatelju:)
 
Auuu, Tijara, sa komentarom jačim od mog teksta. Ma kako nikome ne treba, ja baš to i tražim. Te tihe reči, izgovorene ispod tih očiju, iznete iz te duše, uz neznani DUR. Jer MOL-ova mi je dosta.
A za uzvrat ... ne treba tebi ovo sa rasprodaje ... dajem celi svet. :)
 
Ako bi imao neki anestetik trajnog dejstva...kupila bih ga,Acco.
Ne pitam za cenu...

Ps.Znaš,ja sam pristalica teze da Ajchajmerova bolest ne mora nužno da znači propadanje ličnosti.
Ima to svojih prednosti,veruj mi...kad život postane nepodnošljiv,a suicid anatemisan,ona je onda sasvim prihvatljivo rešenje..

Ako ne prodaješ,već vršiš zamenu,onda bih mogla ovako nešto da ponudim..
Obzirom da si pristalica (alternativnog)rocka mnogo toga iz moje mladosti,studentske...
Hoces da ti poklonim koncert Bijelog dugmeta kod hajdučke česme...ulaznice sa koncerata Smak-a,Atomskog skloništa,Azre...i mnogih drugih ex-Yu bendova.
Ako želiš,odlazak (osamdesetih) u drevni grad Vavilona-Ur,rodno mesto Avrama,praoca tri njaveće monoteističke religije,sa fotografijama licno napravljenim..
Možda skorašnju (pre dve godine) posetu grobu Hristovog rođenja u Jerusalimu...
Ili slušanje pustinjskog vetra u zavetrini Keopsove piramide..

Ima toga mnogo još...
Sve,zapravo,dajem za gore pomenutu anesteziju..

Than,Acca..can we make a deal?
 
Mislim da će se naći i poneka anestezija na toj rasprodaji, Lejla. Mada trajnu ne bih preporučio. Eto, uz takvu se ne bi sećala ni kaputa žutog krojenog bezveze, ni sedišta broj 8, ni toplih usana žene. Uh, izvini, tih usana se sećam ja, pomešao sam nešto. :)
Dakle, privremene anestezije u zamenu za koncerte i putovanja. Koja navodiš i samo me izazivaš da zaista počnem da ih planiram. (Jerusalim mi je već u planu, nadam se za koju godinu.) Bila bi to razmena, prava "zadovoljština" ;)
 

Back
Top