Sha tenutno ladim... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

Sha tenutno ladim...

Oceni ovaj blog
Razmišljao sam danas. Možda ima nekog na forumu da zanima šta trenutno radim,
šta me okupira i oduzima mi vreme?

Pa evo:
http://budic.net/main/node/1309

Za one koji nisu compjuterski programeri to naravno ništa ne znači.
I još je na engleskom. Razumem to. Razumem isto da je na hiljade kompjuterski
programera (Inžinjera) u samoj Australiji koji koriste drugi sistem a zaradjuju nekih zadnjih barem deset godina preko 10,000 evra mesečno. Koji bi razumeli to.

Naravno nisu tu to da vide, ili znaju. Jer nisu bili tu i prisutni da bi imali pristup mom sistemu.
Kao što nisam ni ja nikada imao njihovu platu. A imam kod (program) i dokaz što bi samog Teslu povratilo iz groba.

Ko zna, možda će biti jednog dana.
Pa ću imati problema da mi ne smetaju sa pitanjima i daljem radu.

A ja uvek kopao rovove da bi imao da kupim brašno da zamesim hleb za ručak.

Pošalji "Sha tenutno ladim..." na Facebook Pošalji "Sha tenutno ladim..." na Google Pošalji "Sha tenutno ladim..." na My Yahoo! Pošalji "Sha tenutno ladim..." na Live Pošalji "Sha tenutno ladim..." na MySpace Pošalji "Sha tenutno ladim..." na Twitter Pošalji "Sha tenutno ladim..." na Digg Pošalji "Sha tenutno ladim..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Capitan (avatar)
    Tako je govorio i drug Tale:

Konjovodci su se kroz istoriju uvek vraćali iz pobedničkih kolona na kraju kolone......e ovaj put neće biti tako!!!!!!
  2. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio Capitan
    Tako je govorio i drug Tale:

Konjovodci su se kroz istoriju uvek vraćali iz pobedničkih kolona na kraju kolone......e ovaj put neće biti tako!!!!!!
    Ne razumem?

Osim shto meni ovde ne daju da imam ni konje. Mislim zato shto nisam engles ili muslimanac.
  3. Capitan (avatar)
    Nema veze.......
    Imam i ja neku fiksaciju E-R model za opis predmeta u magacinu
    pokušavam da definišem familiju nečega a za svaku familiju se može otvoriti proizvoljan broj karakteristika
    magacinska stavka je član familije sa popunjenim numeričkim vrednostima karakteristika i jedinstvenim id

problem je što E-R dijagram dobije kružnu formu
  4. bud@ (avatar)
    E-R je deo moje implementacije. Nije kruzzno jer bi prestavljalo problem da se sachuva kao podatak. Moja implementacije vodi rachuna o tome i otkriva ako ima grshke u spajanju jednog sa nechim drugim da bi doshao do trec'eg...