Niste svesne koliko vredite!

Moguce da gresim.

Citajuci novine,gledajuci TV,slusajuci razne savete prica je generalno ista KAKO DA ZENA USRECI MUSKARCA!
"Kako ga zadrzati,i osvojiti"
"Kako se ponsati u vezi"
"Sta MUSKARCI VOLE A STA NE"
"Kako biti privlacnija muskarcima"
Mislim,mozda zaista nisam u pravu,ali kad pogledate,zene se mnogo trude da budu fenomenalne pred muskarcima,to je dobro sa jedne strane! Ali nekako osecam da je zena nekako ispod muskarca! Ne znam zasto,ne znam kako!
Zasto muskarci ne bi bili ti koji ce se truditi da se nama maksimalno dopadnu? Znam,da oni to rade,na svoj nacin... Ali zasto oni malo ne bi vise svog vremena posvetili zenama,zasto oni ne bi bili ti koji se trude da neku zenu zadrze pored sebe,i trudili za opstanak veze ili cega vec (Cast Izuzecima) ???
Nikako mi nije jasno. Ili obrnutu zasto zena mora da bude ta koja ce uvek vise razmisljati,brinuti...? Moguce je da je tako prirodno,ali ne smatram da je to dobro...
I nemojte da mislte,da napadam muskarce,ja njih obozavam... Rec je o zenama,ali NIKAKO NE MISLIM DA ONE TREBAJU DA PRESTANU DA BUDU FENOMENALNE,NEGO IMAM UTISAK DA ONE NISU SVESNE KOLIKO VREDE!

:heart:
 
Zbrka.
Savetodavaca hiljadu,
saveta milion...
a sve džabe

Mislim da su saveti da ih

SMILEY%20NO%20EVIL%20SET.jpg


Kada se čuje zvon :heart:srca, pokret radosti, tada se biće samo transformiše u odgovoru ljubavi.

A ako sledimo upitstva za ono što mislimo da je OK:zper: po društveno prihvatljivim merilima onda se trudimo ...
1cf3e6589a868d96070a8dca8f3a6bcf
 
Citat: Zasto muskarci ne bi bili ti koji ce se truditi da se nama maksimalno dopadnu? Znam,da oni to rade,na svoj nacin... Ali zasto oni malo ne bi vise svog vremena posvetili zenama,zasto oni ne bi bili ti koji se trude da neku zenu zadrze pored sebe,i trudili za opstanak veze ili cega vec (Cast Izuzecima) ???


Znas kako,stavi se u poziciju muskarca kome se dopada neka "ekstra riba",ono,svi je zele,itd.,itd.,... Kako on njoj da pridje,onako "obican" a ona kao od zlata da je pravljena,kako?

Ili,kako de se muskarac bori za vezu,ako devojka kaze,kraj i gotovo. Ne voli ga,ne zeli ga,a on treba da se bori. Kako?

Spremni su da vam poklone svo vreme ovog sveta,znas to,ali niko ne zeli da bude odbijen i usamljen,mogu da pokusaju ali ako se to desi nekom decku,odbije ga devojka,kaze ne svidjas mi se,itd.,itd., to mu ne moze doneti dobro.
 
Kako koja, svaka na svoj način, neko se precenjuje a neko potcenjuje
ali zar misliš da sve žene misle kao i mediji (TV)
Premda to ponekad izgleda tako i baca me u ozbiljne teme o budućnosti naše vrste, ja sam optimista to ipak nije tako
 
Zasto bi zene trebale da streme tom pravcu?
Zasto zene zele to?
Zasto zene zele vise uspeh, nego porodicu,brigu o deci i muzu?
Zasto se zene trude da fenomenalno izgledaju?

Kakav god odgovor bio, muskarac to ne zeli. Zeli samo zenu koja ce biti uz njega i koja ce se posvetiti deci i njemu, ostalo je nebitno.
A zene zele da budu muskarci u domu, poslu i zivotu? Zasto?
 

Back
Top