Slikom o....

picturey.jpg


Nekad nisu potrebne reči...
 
Ovo je prelepa tema...i prelepa slika...
Ja cu samo reci da mi je jako drago sto sam ovde,nisam ni sanjala da virtuelna prijateljstva mogu biti tako lepa,tako istinska i iskrena...isto kao i u reali...
 
Мени се допада крста зато што ме покреће на размишљање
и потстиче на писање а осликавањем ме чине располженом .
hugs.gif

Респект и дивљење ме приближава непознатим људима и дивним душама.

Волим крсту


001_ESPMickeyMousehugs222222224.gif
 
pely;bt102110:
Мени се допада крста зато што ме покреће на размишљање
и потстиче на писање а осликавањем ме чине располженом .
hugs.gif

Респект и дивљење ме приближава непознатим људима и дивним душама.

Волим крсту


001_ESPMickeyMousehugs222222224.gif

VOLIM JE I JA
 
pely;bt102110:
Мени се допада крста зато што ме покреће на размишљање
и потстиче на писање а осликавањем ме чине располженом .
hugs.gif

Респект и дивљење ме приближава непознатим људима и дивним душама.

Волим крсту


001_ESPMickeyMousehugs222222224.gif

Slično razmišljamo i a ipak toliko različito da me naše sličnosti i razlike oduševljavaju i što je još važnije drže nas na okupu.:zag::cmok::heart:
friends-friends-pic-bellas-Love-my-pic-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-my-album-lovers-passion-tags-my-favourites-g%C3%BCller-ve-love-Love-and-Romance-Randi-romantic-eyes-lips-face-labrujita-romantico-nip-Special-Friend-girl-woman-art-men-cool-pics-Super-DJ-TEDI_large.jpg
:D:cmok::heart:
 
Poslednja izmena:
"Prijateljstvo je najteža stvar na svijetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako nisi naučio što je smisao prijateljstva, uistinu nisi ništa naučio. "
prijateljstvo.jpg
 
Prijateljstvo je zaista moguce i u virtuelnom svetu kao i u reali:ok: Prepoznajemo se po mnogo cemu...:D i otkrivamo svoju dusu...:heart:
A Joca je u pravu...:rtfm::rtfm: mnoga nasa dela odlaze u svet, ja moja pronasla na fb potpisana kao tudja...:eek: ali to rade neki drugi ljudi...:dontunderstand:
PRIJATELJA NACI, TO JE PRAVO BLAGO...:ok: Bogati smo....:ok::zag::cmok2::cmok2:
 
Prijateljstva ovde mogu da budu i lepsa nego u RL,jer ovde se nastupa cak iskrenije i otvorenije...bez straha od moguce osude...A pravi prijatelji se brzo prepoznaju...ima i ovde kao i u reali neke hemije koja nas povezuje ili odbija...
I lep je i ovaj svet,isti kao i onaj drugi...zajedno se radujemo,smejemo,patimo,saosecamo...mogla bih do sutra pisati....al ne mogu sad...:(
 

Back
Top