Volim fine none - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Volim fine none

Oceni ovaj blog
Ne znam šta je dobro. Ne znam šta je ispravno. Ne znam ni šta je poenta cijele te priče. Znam samo da treba cijeniti lijepu žensku nogu. Te linije..ima li čega ljepšeg od umjetnički izvajanog ženskog lista? Lično, preferiram sljedeću kombinaciju-duge noge, mala stopala. Imam taj foot fetish, može cura da bude Monika Beluči (dobro de, ne može, Monika je samo jedna, jedina i neponovljiva), ali ako joj je stopalo oveće..katastrofa. Ništa ružnije od velikog stopala u žene.

Prema tome, malo stopalo u finoj nekoj cipelici. Neka štikli, ženstvene su. Iz cipelice se prožima njen list, blago osunčan svjetlom proljeća. Gipko, vrckavo koljeno...

Pošalji "Volim fine none" na Facebook Pošalji "Volim fine none" na Google Pošalji "Volim fine none" na My Yahoo! Pošalji "Volim fine none" na Live Pošalji "Volim fine none" na MySpace Pošalji "Volim fine none" na Twitter Pošalji "Volim fine none" na Digg Pošalji "Volim fine none" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mač65 (avatar)
    Pročitala sam negdje da Monika ima ogromna stopala.
  2. MPMcB (avatar)
    U proizvodnji nameštaja bi ovakav ukus bio veoma cenjen a bogami i optimalno vrednovan
  3. gagili48 (avatar)
    Auu bre, dess pa sad i stopala gledate???
    A sta ko ima kratko a sire?Jel i to spada u lepo ili...
  4. hakim bej (avatar)
  5. nesons (avatar)
    hmm, verujem da je leto bila inspiracija jer se ''none'' i stopala vise isticu,a kako mislis o samim zenskm noznim prsticima?
    Nekako malo koja da ima lepe prste/nokte...?! Cak mnoge imaju i muske prste ...
    a ove na slici prikazane?! haha
  6. mač65 (avatar)
    Da ti zgadimo Monu
  7. dess (avatar)
    Ne svidjaju mi se noge na slici..štaviše..muka mi je sad

fuj
  8. Alisa_U_Zemlji_Chuda (avatar)
    Heh, ja nosim cipele br. 36

Imam lepe listove

Samo jos butine kad bih doterala (citaj: smanjila, sto je veoma lako, potrebno je da jedem manje nekih mesec dana) i...
  9. dess (avatar)
    Citat Original postavio Alisa_U_Zemlji_Chuda
    Heh, ja nosim cipele br. 36

Imam lepe listove

Samo jos butine kad bih doterala (citaj: smanjila, sto je veoma lako, potrebno je da jedem manje nekih mesec dana) i...
    ma uvjeren sam ja da su tvoji batačići prvoklasni, bejb
  10. Софија (avatar)
    Урадили су Британци студију: разврставње по интелекту мушкараца у односу на то шта највише воле на жени- ноге, гузу или груди. Ови што воле ноге, испадоше најпаметнији.
  11. dess (avatar)
    Citat Original postavio Софија
    Урадили су Британци студију: разврставње по интелекту мушкараца у односу на то шта највише воле на жени- ноге, гузу или груди. Ови што воле ноге, испадоше најпаметнији.
    daaa..