gaiantarot.com - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

gaiantarot.com

Oceni ovaj blog
Danas dok sam shetao dzukca pronadjem tarot karte.
Gance nove i neotpakovani mirishljavi shtapic'i sandwood i josh jedno ali skoro potrosheno od vanile esenca.

Pono sam kuc'i pa da chitam. Ove od vanile preostale zapalih i veoma su prijatnog mirisa. Pochec'u da chitam kada imam vremena jer uz karte je bila knizzica koja uchi kako se to otvara i chita to.

A sada, shto bi neko bacio to pored klupe u parku. Da li je video(la) buduc'nost pa mu se nikako ni je svidelo. Da li ja sada tu neshto petljam i da chitam i uverim se sam u sve to, ili da bacim sve u kantu za djubre?

Karte su velike i prekrasno uradjene. Stvarno mi nishta nije jasno.

Pošalji "gaiantarot.com" na Facebook Pošalji "gaiantarot.com" na Google Pošalji "gaiantarot.com" na My Yahoo! Pošalji "gaiantarot.com" na Live Pošalji "gaiantarot.com" na MySpace Pošalji "gaiantarot.com" na Twitter Pošalji "gaiantarot.com" na Digg Pošalji "gaiantarot.com" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Valeria (avatar)
    To ti je znak da treba da se baviš Tarotom .
    Ili bih ja tako protumačila.
    Mada sam verovatno subjektivna, jer Tarot je veliki deo mog života .
  2. MPMcB (avatar)
    Prvo dobro pogledaj, (možda je neko zaboravio, a možda je namenjeno džukcu)
    onda odluči.

Nije zaboravljeno jer je bilo u travi pored klupe.
    Dzukac nije ni video da tu lezzi a obichno sve zzivo njushka.
    Ažurirano 26.07.2010. u 09:46, autor: bud@
  3. bud@ (avatar)
    Citat Original postavio Valeria
    To ti je znak da treba da se baviš Tarotom .
    Ili bih ja tako protumačila.
    Mada sam verovatno subjektivna, jer Tarot je veliki deo mog života .
    Da se bavim, mozzda, ali ne profesionalno.
    Interesantno je, jer povezaju i prekriva jako puno svera i stanja kako psihe tako moguc'ih dogadjanja za svakog choveka.
  4. sunasceJeca (avatar)
    Slazem se, sa dragom mi Valeriom.Bice da je neki znak ipak, jer i ja volim Tarot, pa cu se subjektivno sloziti sa Valerijicinim misljenjem.
  5. Valeria (avatar)
    Naravno, pa ne moraš profesionalno .
    Tarot je suviše sveobuhvatam da bi isključivo morao u praktične svrhe da se koristi .
    Poseti nas na pdf Astorlogija (odsek Tarot )