ZAŠTO? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Balkanska duša

ZAŠTO?

Oceni ovaj blog
Zaista sam noćas jako uzrujana,to neka je na čast svima onima koji šire neistine o meni po forumu
Odavno sam načula ružne priče o meni,ali večeras sam dobila potvrdu i stvarno se uvjerila da par osoba na forumu širi lazi da ja pripadam nekoj sekti...da sam sektasica
Pa ljudi,zasto ja?Pa pogledajte moje blogove,ima li tu nesto sto govori da sam ja pripadnik neke sekte?Ja,koja sam vjernik? Ljudi sta vam je? Zar je vasa mrznja tako velika da se tako lako grijesite od mene?
Mogu razumjeti da se neko ne slaze samnom,pa i da me ne voli,ali da neko misli za mene da sam sektasica...e,stvarno neka je to na njihovu dusu
Zar vam toliko smetam,da cijeli forum uvjeravate u takve price o meni? Ne znam u ovom trenutku ni sta da mislim o onima koji tako lako povjeruju u takve price
Zasto me uopste mrzite da morate tako nesto lagati o meni? Kad sam ja nekoga uvrijedila na ovom forumu?Neka se slobodno javi onaj kome sam nesto ruzno rekla i ko ima razloga da me mrzi
Ajde,budite sad hrabri pa recite,cime vas ja to uvredih?
Ni sa kim se ja ovdje pretjerano nisam druzila,osim sa par ljudi sa kojima se cujem i za koje znam da su me upoznali onakvu kakva sam ja zaista,jer su bili u malo boljem kontaktu samnom....A,ne mrze me one,koje su me upoznale,nego me mrze oni koji samnom nisu ni par rjeci razmjenili
Pitam vas zasto? Kome toliko smetam,da zeli da me svi na forumu zamrze i da me otjeraju sa foruma?
Zaista sam nocas lose,jer ne mogu da shvatim cemu to ljudi? Cemu mrznja?Zasto izmisljate lazi o meni? Kakva bre sekta? Zar bi neku sektasicu to tako pogadjalo sta neko o njoj misli?
Ja ne mogu da shvatim ni sve one koji su povjerovali tim forumasicama koje sire te lazi....necu imena da im spominjem,svi znate ko vam je te lazi rekao Pa zar ne mislite da licno,bas vi cinite grijeh sto me ignorisete i sto ste povjerovali u te price?
Kad sam ja nekome od vas nesto lose rekla? Zar je to pravedno prema meni?Zar mislite da je pravedno da me ignorisete,jer vam je neko rekao nesto lose o meni,a vi odmah u to povjerovali? Povjerovali ste svi,bez da provjerite,bez da pomislite da mozda gresite prema meni....
Da li bi ste voljeli da se vama ovo desi,da svi na forumu misle za vas da ste sektasica i da vas ignorisu na forumima,temama,igricama? Jel vas cini srecnima sto ste uspjele u svom naumu? Pa radujte se sad,zaista ste uspjele

Pošalji "ZAŠTO?" na Facebook Pošalji "ZAŠTO?" na Google Pošalji "ZAŠTO?" na My Yahoo! Pošalji "ZAŠTO?" na Live Pošalji "ZAŠTO?" na MySpace Pošalji "ZAŠTO?" na Twitter Pošalji "ZAŠTO?" na Digg Pošalji "ZAŠTO?" na del.icio.us

Ažurirano 26.07.2010. u 02:38, autor: gost 222551

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Valeria (avatar)
    Vakatiki, da ti kažem nešto.

Evo, ja sam poodavno ezoterik i bavim se misterijama, i odavno mi se pripisuju i kojekakve gluposti, kako sam "sektašica", "satanista" i ostali ništa manje lepi epiteti. I naslušala sam se svakakvih tračeva kako su i ovi i oni "u sekti" i slično.

Znaš kako, samo zaludna osoba može da smišlja takve gluposti i iole ozbiljna osoba nikad neće poverovati u te stvari.

NIje pravedno, slažem se, ali takvi su ljudi...nekima je potreban takav šlag na torti da bi se sladili. No što to tebe dotiče?!
    TI najbolje znaš ko si i šta si - neka priča ko šta hoće.

Za dobrim se konjem prašina diže, ne zaboravi to.
  2. Revolveras (avatar)
    Zasto vas to toliko brine? Pa to je sasvim normalno da se po forumuma pljuju clanovi. Zasto bi vam uopste bilo bitno sta po forumu neko prica o vama? Forum je deo virtuelnog zivota, a on, po svojoj definiciji, ne postoji. Sa obzirom na to - bez nerviranja.
  3. Tol (avatar)
    VAkice..hajde smiri se dusho...
    Ljudsko neznanje je oduvek bio kamen spoticanja i egzibicija raznih da bi se sakrio strah..
    Mnogi bi zeleli da budu ono sta nisu...ili misle da jesu nesto za sta nemaju talenta..ili to jesu tek u tragovima bledim..
    Sklonost da se povredjuje, ukazuje prstom , koristi neistina je samo nacin da se odstrani , diskredituje
    (ocigledna zavist ) osoba koju bi da imitiraju..no ne ide im za rukom..
    Nemoj se nervirati i osudjivati ljude koji nemaju hrabrosti da uce..i pokrenu se iz ucmalosti svakodnevnice..
    .mozda im se i indirektno pomogne da uvide svoje greshke..i naprave korak ka otvaranju prema svetlosti.
    Nemoj potencirati nista..i ulaziti u dijaloge..ili izricito traziti da se bilo sta shvati...
    treba samo da si svesna koliko malo znamo o sebi i okolini bez razlike koliko citali i bili informisani..
    Tudja iskustva ne mogu biti formulom za nas, to moramo mi sami okusiti i doziveti.
    Ažurirano 26.07.2010. u 03:44, autor: Tol
  4. mari47 (avatar)
    Vakatiki, dobnro pročitaj šta su ti prethodnice rekle. To je i moje mišljenje...Ja tebe znam sa blogova, cenim tvoje mišljenje..I meni je teško padala svaka kritika u početku, sad znam da je ona narodna " nisam Sunce da grejem ceo svet" sasvim tačna....Grlim te. I čitam te!!!
  5. MPMcB (avatar)
    Draga Vaki

To ti je danas sport masa, kaže jedna bavarska pesma.
    Ne možeš tu ništa, nego uzdaj se u svoju vjeru, možda te To u šta vjeruješ kuša. Hoće to često i ne brini proći će.

Svet trača dok mu ne dosadi, posle nađu nekog drugog.

I što bi reko Majstor

.....
    kad si vatra svi te 'oće gasiti
    vračaju nam i zavide
    al' to valda tako ide
    samo lepo možeš ružiti
    neg', ogrni jankel stofan
    šušte suknje ko celofan
    zavist valja i zaslužiti
    Malo mame, malo žerke
    opajdare, kaćiperke, kibicuju i zagledaju
    šiparice, gradske šmizle, porumene ko ribizle
    kad sa nama pripovedaju
    ne bije nas džabe glas
    zadeni za šešir klas
    i mater vetru dok je nama nas

....
    to il' nemaš ili imaš
    da te s vrata spazi primaš
    gušt je dati, a ne stiskati
    pa čekaj
    nije gazda kesa šuplja
    sto budzašsto novce skuplja
    gazda je ko ume spiskati
    Aco-Braco, derane moj cestiti
    Bog nek gleda di ce koga smestiti
    od Bodjana do Opova
    sila hulja i lopova
    koji grabe sta odaberu
    od Opova do Bodjana
    jos je dobrih Vojvodjana
    da im s neba 'leba naberu
  6. joca frljoka (avatar)

Vakatiki vako: nije nikakva majstorija međ dobrima dobar biti - triba kletve i sve laži u hof njima prebasiti.
    Sljedi konzepzija razbijanja ilusije o dobrom forunašu u globali i kako je moguće ostat čitav na brlogu skrpljena Jocinimfilosovskimosvrtomnatutemu
    0. njina je sorta taka, zahjebana i opaka - dolazi iz mraka / fućkaj si na njih
    1. nimoj ostat u matrici lijepog ponašanja - nesmiš bit fin sasvin / fućkaj si na njih
    2. obavizno je potribna veća doza uvezenog šašavila / o, daaaa, o da, da
    3. kad zatriba morš bit luđa od provincijskih kera - ni kak fina / o, daaaa, ni kak fina - fućkaj si na njih
    4. jezik kosti nima ali kosti lomi ako se dozvoli - formjula bezvridna ako na tu fućkat znaš / fućkaj si na njih
    5. svit je vilik a i mali kako kad, a na blogu imaš mene prijatelja - uvik u blizini! Da ne tvrdim samo sad / fućkaj si na njih

... koš i još jedno slobodno bazanje! :

tvoj jozkofrljocko
  7. gost 129003 (avatar)
    Gluposti... Ko je pročitao nekoliko tvojih postova, razumeće da si jedna divna i znatiželja osoba koja želi da sazna više od onoga koliko ti je dodeljeno :)
  8. Matejana (avatar)
    Zasto?...u bezkraj zasto.
    Kao dete secam se jedne zene, koja je u selu vazila za ludu, i danas mi njene reci odzvanjaju u usima i , : "moja prijo nemozes svetu nasrat go....a kamoli namesiti kolaca". Zato pusti druge nek se pitaju ZASTO? tebi od mene uz pregrst lepih snova.

P.S. izvini na "ruznim" recima
  9. gost 222551 (avatar)
    Hvala :D :zag: