Inicijacija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Inicijacija

Oceni ovaj blog
Konačno sam prošao kroz istu. Zvanično sam verifikovan za muškarca. Izašao sam iz dječačkog doba. Pokasno, istina, al` šta da se radi, bolje ikad nego ikad.

Da bi se postalo muškarcem na Manjači potrebno je da prodjete kroz opasne izazove. Prvo tri sata udarate po rakiji. Domaćoj, naravno. Istina, juče je bila `ladna, jer bismo pocrkali na onih plus četrdeset. Brat bratu, zveknuo sam za tri sata pola litre šljive. Onda, pivo. Čisto da se ubije žeđ. Četiri klipare. Vrućina, pa se ne osjeti kako se brzo popije. Onda, malo meze. Ćevapčići, domaći kajmak, lukac. Ko šiša vrelinu, ogladnilo se.

Then, back to shljivovica

Pošalji "Inicijacija" na Facebook Pošalji "Inicijacija" na Google Pošalji "Inicijacija" na My Yahoo! Pošalji "Inicijacija" na Live Pošalji "Inicijacija" na MySpace Pošalji "Inicijacija" na Twitter Pošalji "Inicijacija" na Digg Pošalji "Inicijacija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Ostavila sam ti komentar na blogu
  2. dess (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Ostavila sam ti komentar na blogu
    našao sam ga
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Gledam ja čašu,gleda ona mene.
    Gleda mene guzata konobarica,a ja joj pogledom govorim"ne mogu sestro,mame mi".
    Jest da je dan inicijacije ali ne mogu sad i to.
    Da je psiha i ok,ne da fizika..."

ha,ha,ha...najbolji deo,ubedljivo Dess!

Čestitam na hrabrom držanju tokom surove balkanske inicijacije..!
    Kako se,inače,u takvim prilikama kaže,uz zdravicu,jasno:"Srećne ti rane,junače!"

Ps.A o konobarici zanosnih oblina u nekom drugom postu...osećam da će biti još žešće od inicijacije!

ha,ha,ha..
    Kiss for my clever boy!
  4. dess (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    "Gledam ja čašu,gleda ona mene.
    Gleda mene guzata konobarica,a ja joj pogledom govorim"ne mogu sestro,mame mi".
    Jest da je dan inicijacije ali ne mogu sad i to.
    Da je psiha i ok,ne da fizika..."

ha,ha,ha...najbolji deo,ubedljivo Dess!

Čestitam na hrabrom držanju tokom surove balkanske inicijacije..!
    Kako se,inače,u takvim prilikama kaže,uz zdravicu,jasno:"Srećne ti rane,junače!"

Ps.A o konobarici zanosnih oblina u nekom drugom postu...osećam da će biti još žešće od inicijacije!

ha,ha,ha..
    Kiss for my clever boy!
    Hvala Lejla na čestitkama

Što se dotične gospodjice tiče, e pa sad..znaš da sam ja stidljiv dečko, ne mogu ja to..