I tako to... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Itakoto

I tako to...

Oceni ovaj blog
Taman kad pomislim da nisam ni blizu toga da se vežem za tebe, uhvatim sebe kako razmišljam pa čak i piskaram sve ono što ne smem da ti kažem. To znači da sam (opet!) na dobrom putu da skrenem tamo gde sam već bila pre nekoliko godina. Na korak od tvog srca. Barem sam tako mislila. Ispostavilo se da je tada ipak ona bila za milimetar bliža tebi i da si zbog toga odlučio da nastaviš sa njom. Uh, kako sam bila besna! Kako sam te samo psovala zbog te odluke. Mislim da ti nikada to nisam oprostila, niti ću. I stvarno sam tada mislila da si krenuo dalje. Da smo završili sve i stavili tačku na "nas", ako je tako nešto ikada i postojalo. Krenula sam i ja dalje potajno mrzeći sebe, najviše zbog toga što sam se precenila. Mislila sam da nije bilo šanse da izabereš nju. I sada ne znam zašto si tako odlučio kada je sve jasnije da ne možeš bez mene, i dan danas. Da li se mi sve ovo vreme zapravo mučimo ili uživamo? Sigurna sam da ni ti ne znaš odgovor na to pitanje, ili opšte i ne razmišljaš o tome. Samo uživaš. I opet rizikuješ...

nastaviću, moram

Pošalji "I tako to..." na Facebook Pošalji "I tako to..." na Google Pošalji "I tako to..." na My Yahoo! Pošalji "I tako to..." na Live Pošalji "I tako to..." na MySpace Pošalji "I tako to..." na Twitter Pošalji "I tako to..." na Digg Pošalji "I tako to..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano