Danasnje Odusevljenje...

Evo danas sam se vracao kuci, i na jednoj stanici video neku decu kako sede svi "nabacani" preko nekih svojih stvari, ogromnih ranceva i peskira... Pomislih "opet neki turisti"... Samo sto ih ne prodjoh onako umorne i iznemogle na ovome suncu, kad mi pogled "zakachi" za nesto... Iza jedne od torbi naslonjene na zid, virelo je jedva na rukom pocepanom kartonu crnim izbledelim markerom napisano "free hugs"...

Kako sam se obradovao i nasmejao... nesto mi u grudima zatreperi... Kao da sam dobio krila, mogao sam da se izvijem kao na jutarnjem suncu i rasirenih ruku da grabim po vazduhu... Stajao sam tako par sekundi, okrenuo glavu i nastavio dalje... Ne skidajuci osmeh sa lica sve do kuce... :D

Nisam stvarno verovao da je ova "prica" ohrabrila i druge da sire ovako lepu stvar... Predivno! :heart:

Anybody wanna hug!? :D

:zag:

(za neupucene)
 
Hehe, sjajno! Čitala sam ranije o tom projektu, i kažu da su reakcije ljudi bile izvanredne. Prvo su bili iznenađeni (mislim, o je danas nežan bez razloga, je l' :lol: ), a posle su bili oduševljeni, neki su čak i plakali. Eto kako je oveku potrebno malo da bude zadovoljan!!
 
109225.gif
,
hugs.jpg
[/IMG]
Divan tekst....:)
 
Da dodam još nešto,što sam negde pročitala..
Da je zagrljaj nešto što se,ako se vrati,niko neće naljutiti zbog toga.
Takodje,on je univerzalne konfekcijske veličine,odgovara svim ljudskim "brojevima"...

Divno je što si ovo postavio u Blogu..
 
:D :D :D :D :D

Ja vas obozavam ljudi, da mogu, sad bih svakog ponaosob zagrlio...

:zag: :zag: :zag: :zag: :zag:

Posto nisam redovno pratio svoj blog (sram me bilo) pa ste me u 3 dana izbombardovali zagrljajima i komentarima, malo sam zatecen ... :rumenko:

Ali ja MORAM svakog ponaosob da zagrlim. :D :heart:

Bar ovako, virtuelno... :sad2:

Pipanjeeeeee! :per: :p :D

Idemo:

Valeria, da i ja tebe ne zaboravim kao najbrzu i prvu. :D Jer ko prvi ... devojci... njegova devoj... :think: Umm... :mrgreen:

:zag:

Onda moram da budem jako pazljiv da ne povredim moj maslacak... :)

sunasceJeca jedan nezni slatki "oblakovski" za tebe :D
:zag:

Potom "next please!", kao moja draga i prva prava virtuelna eminentna i emancipovana drugarica ovde na Forumu... Isecret1983 :D
:zag:

Lethona, tebe vidim prvi put, ali te necu sa nimalo manje entuzijazma i zelje zagrliti... dodzi `vamooo! :D
:zag:

Mrs lejla.al.dbuni (u bre ovo zvuci kao seikova zena :D mmmmm!) salu na stranu, retko posebno kul i neobican nick... :)

Kam hiar maj darling! Dzamp in maj arms end fil jourself lajk houm! Or houm ran! Ran ran end dzamp dzamp! :D
:zag:

pely honey, come here :D Did aj sou a pusiket...?! :P Aj did aj did!
Ups! Aj did it agen! :rotf:
:zag:

lelaviiiii! :D Ummmm... :think: Pa ni tebe ne znam bas nesto vise od par postova! :whistling: Ali nema veze! DodziiiI! :D
:zag:

Uhhh... sad mi puno srce... :heart:

Hvala za na ovu emotivnu zurku vi svima mlogu! :D

:super: :super: :super: :super: :super:

:bye:
 

Back
Top