Ljudi i psi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

Ljudi i psi

Oceni ovaj blog
Desilo se pre neki dan. Dzek se izvukao nekako i poshao zamnom kada sam poshao da vezbam sa motkom.

Bilo je sve u redu, chak smo se i igrali. Krenuvshi kuc'i medjutim naletimo na par i sa njihovim psom u zzurbi.

Dzek bez kaisha ne poslusha me i pojuri ka tom psu.

Bash je bio dosadan i zapeo da njushka i prilazi.

Ljudi i njihove pseto se bash iznervirali.

Pocheli su da biju Dzeka, da se deru na mene!

Ja se nisam raspravljao, dva puta im se samo razdao ko budala: "FUCKO OFF!" (onako sas motku pri ruci).

Oni pretilili da c'e da me tuzze i kritikovali kao dete.

Ja im samo obrusio. He is a puppy, an Australian Cattle Dog and not your Pomy crap your draging along - he doesn't need a leash.

Shto znachi, da je samo shtene, nikog nije ujeo a vi se svi ukospshtali ko da vas krokodil spopao.

Neznam, nekako se sve uklapa da bes kipti, rechi i drushtvo ovde se ostranjuje od stranca pravi stranca, a beda te iznervira, beda da vidish da postoji neka uljudnost i smisao a ne samo dug prema banci.

Pošalji "Ljudi i psi" na Facebook Pošalji "Ljudi i psi" na Google Pošalji "Ljudi i psi" na My Yahoo! Pošalji "Ljudi i psi" na Live Pošalji "Ljudi i psi" na MySpace Pošalji "Ljudi i psi" na Twitter Pošalji "Ljudi i psi" na Digg Pošalji "Ljudi i psi" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. TUTU (avatar)
    Kakav dug covece?
    Kako bi ti reagovao da ti neko dodje na gajbu sa kilo heksogena i kaze:

"ma on je dobar, jos nije eksplodirao, a vi se svi ukospshtali ko da vas krokodil spopao."

Da je u redu pustiti staforda bez korpe i povoca medju ljude, ne bi postojao ZAKON koji to osudjuje.

Nedostatak tvog osecaja za druge ljude je posledica nevaspitanja.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takodje je nevaspitano menjati necije tekstove. Razumem kada to radi Biljana Srbljanovic, ali ti ipak imas neki ugled, nemoj padati toliko nisko.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ažurirano 15.07.2010. u 17:04, autor: TUTU
  2. gost 222551 (avatar)
    [QUOTE] Oni pretilili da c'e da me tuzze i kritikovali kao dete.[/QUOTE]
    Anstajn je lijepo rekao - "Samo su dve stvari bezgranicne: Kosmos i ljudska glupost.Ali za prvu nisam bas siguran"

Ajnshtaj ko Carl Marx je Jevrejin. Jel to znachi da obojca imali su najzad zemlju i drzzavu posle smrti?
    Ažurirano 15.07.2010. u 14:06, autor: bud@