Ruka na dupe,siguran seks! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Ruka na dupe,siguran seks!

Oceni ovaj blog

U jutarnjem programu jedne televizije "stručnjak" objašnjava da akcija suzbijanja komaraca nije uspela. Razgalamio se čovek kao po običaju, zna sve al' na kraju za savet poruči: "sigurna zaštita vam je da stavite mrežice na prozore".
Jes' bre stručnjak, nema šta, zna čovek znanje al' mene ovo podseti na onu reklamu: "za siguran seks koristite kondome" ili ono što moj komšija Pera kaže: "ljudi imamo odličnu vlast al' za svaki slučaj stavite ruku na dupe"

Sad razmišljam kako ovo ispade da vlast, komarci, kondomi i ruka na dupetu imaju nešto zajedničko i sve je u vezi sa seksom?

Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na Facebook Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na Google Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na My Yahoo! Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na Live Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na MySpace Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na Twitter Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na Digg Pošalji "Ruka na dupe,siguran seks!" na del.icio.us

Ažurirano 14.07.2010. u 18:08, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. zeljena (avatar)
    Ja se ne ljutim na njih...pa svako mora da bocne nesto...
    A sto se tice onog drugog...ruke na goozujel ovako?
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Ne znam dal je bas tako, meni se cini da ovde razmices da nam pokazes gace
  3. zeljena (avatar)
    Ma ne...ne pokazujem,nego se branim od komaraca,ja se strasno plasim njih...duga je to prica...ne bi verovao
  4. SibirskiTigar (avatar)
    verujem, ispricaj....
  5. zeljena (avatar)
    Pa malo je neverovatna,nisam sigurna ...ali hajde,pokusacu ukratko...
    Bese to jedne vrele noci...poput ovih danas...kad ne mozes nista na sebi da trpis,pa ni pidzamu...Udarila vrucina i vlaga,a komarci samo zuje li zuje.Zaspah ja tako nekako tvrdim snom ,kad me probudi neki cudan ubod...ja pomislih,evo ga jos jedan dosadni komarac,okrenuh se na drugu stranu i nastavih da spavam.Posle izvesnog vremena,pocela sam da oticem..sve vise i vise...Dugo sam razmisljala trazeci uzrok te moje muke i setih se da je to moglo samo da bude od tog uboda komaraca,nista drugo mi nije padalo na pamet.
    Po slici vidis kako je to izgledalo...i kako se zavrsilo,pa apelujem ovim putem na sve devojke i zene da u ovakvim nocima punim ovih stvorova koji bodu,spavaju obucene...
    Ažurirano 14.07.2010. u 14:18, autor: zeljena
  6. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Bese to jedne vrele noci...poput ovih danas...kad ne mozes nista na sebi da trpis,pa ni pidzamu...Udarila vrucina i vlaga,a komarci samo zuje li zuje.Zaspah ja tako nekako tvrdim snom ,kad me probudi neki cudan ubod...ja pomislih,evo ga jos jedan dosadni komarac,okrenuh se na drugu stranu i nastavih da spavam.Posle izvesnog vremena,pocela sam da oticem..sve vise i vise...Dugo sam razmisljala trazeci uzrok te moje muke i setih se da je to moglo samo da bude od tog uboda komaraca,nista drugo mi nije padalo na pamet.
    Po slici vidis kako je to izgledalo...i kako se zavrsilo,pa apelujem ovim putem na sve devojke i zene da u ovakvim nocima punim ovih stvorova koji bodu,spavaju obucene...

ZNaci tebi taj ubod bio fatalan?
  7. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio lsecret1983
    ZNaci tebi taj ubod bio fatalan?
    Eto,jel verujes da jeste,zato sam i ispricala da se to slucajno ne desi jos nekome,pa cisto da upozorim vas devojke da se dobro obucete i zastitite pred spavanje
  8. Capitan (avatar)
    A preporuke iz ministarstva da se kija pod pazuh?
  9. zeljena (avatar)
    Samo nesto se razmisljam dal ova nesreca slucajno moze da zadesi i nekog muskarca...doduse oni imaju veci izbor garderobe
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Vidi se dubok ubod bio
  11. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio Capitan
    A preporuke iz ministarstva da se kija pod pazuh?
    bulje da kijamo u dupe
  12. SibirskiTigar (avatar)
    Samo nesto se razmisljam dal ova nesreca slucajno moze da zadesi i nekog muskarca...doduse oni imaju veci izbor garderobe
    video sam ima mnogo trbuljatih muskaraca,da nisu trudni?
  13. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Vidi se dubok ubod bio
    Ma sto je dubok...nego i fatalan..a i niko mi ne veruje da je to od komarca
  14. zeljena (avatar)
    video sam ima mnogo trbuljatih muskaraca,da nisu trudni?
    Vrlo moguce da si video nekog takvog,pun ih je svet,ima jako puno primera...
  15. SibirskiTigar (avatar)
    Ma sto je dubok...nego i fatalan..a i niko mi ne veruje da je to od komarca
    od svega je najvaznije da te je ubo i da je pogodio pravo mesto
  16. SibirskiTigar (avatar)
    jesu li ovo muž i žena
  17. zeljena (avatar)
    jesu li ovo muž i žena
    Zamisli jesu...
    Ali to nije prvi muskarac koji je bio trudan,bilo ih je jos...informisala sam se
  18. zeljena (avatar)
    od svega je najvaznije da te je ubo i da je pogodio pravo mesto
    I dan danas osecam posledice
  19. SibirskiTigar (avatar)
    I dan danas osecam posledice
    mora da je bio jedan od ovih sto su mutirali pa postali veliki
    Ažurirano 14.07.2010. u 18:34, autor: SibirskiTigar
  20. zeljena (avatar)
    Ovolikiiiiiiii....
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja