Ruka na dupe,siguran seks!

ZMwa9.jpg



U jutarnjem programu jedne televizije "stručnjak" objašnjava da akcija suzbijanja komaraca nije uspela. Razgalamio se čovek kao po običaju, zna sve al' na kraju za savet poruči: "sigurna zaštita vam je da stavite mrežice na prozore".
Jes' bre stručnjak, nema šta, zna čovek znanje al' mene ovo podseti na onu reklamu: "za siguran seks koristite kondome" ili ono što moj komšija Pera kaže: "ljudi imamo odličnu vlast al' za svaki slučaj stavite ruku na dupe"

Sad razmišljam kako ovo ispade da vlast, komarci, kondomi i ruka na dupetu imaju nešto zajedničko i sve je u vezi sa seksom?
 
Pa malo je neverovatna,nisam sigurna ...ali hajde,pokusacu ukratko...
Bese to jedne vrele noci...poput ovih danas...kad ne mozes nista na sebi da trpis,pa ni pidzamu...Udarila vrucina i vlaga,a komarci samo zuje li zuje.Zaspah ja tako nekako tvrdim snom ,kad me probudi neki cudan ubod...ja pomislih,evo ga jos jedan dosadni komarac,okrenuh se na drugu stranu i nastavih da spavam.Posle izvesnog vremena,pocela sam da oticem..sve vise i vise...Dugo sam razmisljala trazeci uzrok te moje muke i setih se da je to moglo samo da bude od tog uboda komaraca,nista drugo mi nije padalo na pamet.
Po slici vidis kako je to izgledalo...i kako se zavrsilo,pa apelujem ovim putem na sve devojke i zene da u ovakvim nocima punim ovih stvorova koji bodu,spavaju obucene...
trudnica_90b11.jpg
 
Poslednja izmena:
zeljena;bt99195:
Pa malo je neverovatna,nisam sigurna ...ali hajde,pokusacu ukratko...
Bese to jedne vrele noci...poput ovih danas...kad ne mozes nista na sebi da trpis,pa ni pidzamu...Udarila vrucina i vlaga,a komarci samo zuje li zuje.Zaspah ja tako nekako tvrdim snom ,kad me probudi neki cudan ubod...ja pomislih,evo ga jos jedan dosadni komarac,okrenuh se na drugu stranu i nastavih da spavam.Posle izvesnog vremena,pocela sam da oticem..sve vise i vise...Dugo sam razmisljala trazeci uzrok te moje muke i setih se da je to moglo samo da bude od tog uboda komaraca,nista drugo mi nije padalo na pamet.
Po slici vidis kako je to izgledalo...i kako se zavrsilo,pa apelujem ovim putem na sve devojke i zene da u ovakvim nocima punim ovih stvorova koji bodu,spavaju obucene...
trudnica_90b11.jpg


ZNaci tebi taj ubod bio fatalan?;)
 
zeljena;bt99195:
Pa malo je neverovatna,nisam sigurna ...ali hajde,pokusacu ukratko...
Bese to jedne vrele noci...poput ovih danas...kad ne mozes nista na sebi da trpis,pa ni pidzamu...Udarila vrucina i vlaga,a komarci samo zuje li zuje.Zaspah ja tako nekako tvrdim snom ,kad me probudi neki cudan ubod...ja pomislih,evo ga jos jedan dosadni komarac,okrenuh se na drugu stranu i nastavih da spavam.Posle izvesnog vremena,pocela sam da oticem..sve vise i vise...Dugo sam razmisljala trazeci uzrok te moje muke i setih se da je to moglo samo da bude od tog uboda komaraca,nista drugo mi nije padalo na pamet.
Po slici vidis kako je to izgledalo...i kako se zavrsilo,pa apelujem ovim putem na sve devojke i zene da u ovakvim nocima punim ovih stvorova koji bodu,spavaju obucene...
trudnica_90b11.jpg

Vidi se dubok ubod bio
 

Back
Top