Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Трећи Пут

Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога

Oceni ovaj blog
Човек Богочовеком и ради Богочовека воли људе као бесмртна, боголика и словесна бића. Бог нас је створио лепе. Оно што многи коментаришу као случајност, јесте телесни изглед православних. У Богочовеку Христу има нечег несравњено вишег од обичне Лепоте. Он је леп у апсолутном смислу, па чак и нешто више од тога. У томе је његова изузетна чар. Све што је најбоље у души људској Христос привлачи себи неким неодољивим магнетизмом љубави. Зар је коинцеденција што су православне девојке најлепше жене на свету? Православни свечовек се не горди својим изгледом иако њиме може да посрами многе западњаке који се представљају за манекене. О, не нисмо ми потомци никаквих мајмунчина, ми смо деца Божија.

„Лепота ће спасити свет“ - Достојевски

Лепота Христова- Велимировић

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/vlNikolaj/Duhovnepouke/10.htm

Света Марија Николајевна

Свети Серафим Роуз

Света Татјана Николајевна

"Ја сам пут, истина и живот"...

Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na Facebook Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na Google Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na My Yahoo! Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na Live Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na MySpace Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na Twitter Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na Digg Pošalji "Лепота православног свечовека и ружноћа ђавоиманог човекобога" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano