Kako postati ljepši za tri dana? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Kako postati ljepši za tri dana?

Oceni ovaj blog
Nikako Treba da shvatite, a potom to i da prihvatite, da ste svakim danom sve stariji, a samim tim, i sve ružniji. Dani prolaze, i vi se mjenjate. Negativno. Postajete sve lošija, ružnija i gluplja osoba. Realno, zajebali su vas. I znate šta? Biće sve gore

Evo još jedne iluzije. Ono, da ste bitni. Unikatni. Bla, bla. Niste Svijet bi funkcionisao i bez vas. Vjerovatno i mnogo bolje, nego sa vama. Vaši bližnji, da vas nikad nije bilo, ne bi patili za vama. Nikome ne biste nedostajali. U stvari, ni sada nikom ne nedostajete.

Ovo je bio jedan pristup stvarima. Ajmo sad drugi

Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na Facebook Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na Google Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na My Yahoo! Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na Live Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na MySpace Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na Twitter Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na Digg Pošalji "Kako postati ljepši za tri dana?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Hahahahaha
    Koji si ti optimista
    Gori si i od mene cak
  2. dess (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Hahahahaha
    Koji si ti optimista
    Gori si i od mene cak
    Ja jesam optimista
  3. RiadaT. (avatar)
    nastavak
    Poslije kise dolazi sunce,jest,al malo sutra,mozda samo u meteoroloskoj prognozi...
    I ona prica da je sutra novi dan,jos je jedna ubleha suplja,sutra je isti dan ako ne i gori...kome je danas dobro,sutra ce mu biti jos bolje,a kome je danas lose,sutra ce biti jos gore
    A da ne pricam o onoj olinjaloj"Ako vas ne ubije,ojacat ce vas",kako da ne....ako vas bije,ubit ce vas sigurno....
    Ima i ona jedna ne znam koliko poznajete narodne umotvorine,al glasi nesto u stilu"Baci niz vodu,naci ces uz vodu",poenta je kao da ako si dobar i velikodusan,vratit ce ti se....jeste kako da ne....ako ti se slucajno omakne pa nesto bacis,bacaj se odmah za njim,samo ako ga stignes,tako ces nesto dobiti....
    He,he...ne znam zasto al ovo me podsjeca na Marfijeve zakone,zato cu ovaj svoj kratki upad zavrsiti jednim,mozda cu ga i parafrazirati jer nisam bas sigurna kako glasi,ovako nekako SVE STO MOZE DA KRENE LOSE,KRENUT CE SIGURNO
    Zelim vam ugodan dan!
    Ažurirano 13.07.2010. u 14:21, autor: RiadaT.
  4. gagili48 (avatar)
    Optimista sa iskustvom...
  5. gost 222551 (avatar)
    [QUOTE] Kako postati ljepši za tri dana? [/QUOTE]

Za tri dana nikako,ali nije tacno da smo svakog dana sve ruzniji ,lošiji ,gluplji... Svakog dana smo sve ljepsi,pametniji i bolji...ako radis na sebi i svom optimizmu
    A,to...da nas nema da ne bi nedostajali nikome,takodje moram pobiti,jer evo da nema tebe i ovog tvog teksta,sigurno bi nam nedostajao... :zag: :)
  6. dess (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    nastavak
    Poslije kise dolazi sunce,jest,al malo sutra,mozda samo u meteoroloskoj prognozi...
    I ona prica da je sutra novi dan,jos je jedna ubleha suplja,sutra je isti dan ako ne i gori...kome je danas dobro,sutra ce mu biti jos bolje,a kome je danas lose,sutra ce biti jos gore
    A da ne pricam o onoj olinjaloj"Ako vas ne ubije,ojacat ce vas",kako da ne....ako vas bije,ubit ce vas sigurno....
    Ima i ona jedna ne znam koliko poznajete narodne umotvorine,al glasi nesto u stilu"Baci niz vodu,naci ces uz vodu",poenta je kao da ako si dobar i velikodusan,vratit ce ti se....jeste kako da ne....ako ti se slucajno omakne pa nesto bacis,bacaj se odmah za njim,samo ako ga stignes,tako ces nesto dobiti....
    He,he...ne znam zasto al ovo me podsjeca na Marfijeve zakone,zato cu ovaj svoj kratki upad zavrsiti jednim,mozda cu ga i parafrazirati jer nisam bas sigurna kako glasi,ovako nekako SVE STO MOZE DA KRENE LOSE,KRENUT CE SIGURNO
    Zelim vam ugodan dan!
    E da, genijalni Marfijevi zakoni,,
  7. dess (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
    Optimista sa iskustvom...
    ..a iskusni su perverzni
  8. dess (avatar)
    Citat Original postavio Vakatiki
    Za tri dana nikako,ali nije tacno da smo svakog dana sve ruzniji ,lošiji ,gluplji... Svakog dana smo sve ljepsi,pametniji i bolji...ako radis na sebi i svom optimizmu
    A,to...da nas nema da ne bi nedostajali nikome,takodje moram pobiti,jer evo da nema tebe i ovog tvog teksta,sigurno bi nam nedostajao...
    slatko