Da nije noći - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

Da nije noći

Oceni ovaj blog
Da nije noći
nikada zvezde ne bi
tako čarobno sjale
niti bi ih naše oči
ikad ugledale

a naše bi želje
zauvek sirote ostale
i bez pravih putokaza
u besmislu svome zalutale

Da nije tuge
i san o sreći bi
svoj smisao izgubio
i kakav bi to život bio
kao da se nije ni dogodio
bez vere u novo jutro
zašto bih se i budio

Što su noći mračnije
zvezde svetle jasnije

Milan Višnjić

http://fontanasnova.blogspot.com/

Pošalji "Da nije noći" na Facebook Pošalji "Da nije noći" na Google Pošalji "Da nije noći" na My Yahoo! Pošalji "Da nije noći" na Live Pošalji "Da nije noći" na MySpace Pošalji "Da nije noći" na Twitter Pošalji "Da nije noći" na Digg Pošalji "Da nije noći" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gagili48 (avatar)
  2. miwka (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
  3. RiadaT. (avatar)
    Volim da citam tvoje pjesme.....
  4. miwka (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Volim da citam tvoje pjesme.....
    Drago mi je zbog toga....čitam i ja tvoje pesme ...al ti nekako kao da mi se plašiš da se opustiš...Da li je stiglo leto u Sarajevo...U ovom delu Srbije gde ja živim izgleda kasni...pozdrav tu,Riada
  5. RiadaT. (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Drago mi je zbog toga....čitam i ja tvoje pesme ...al ti nekako kao da mi se plašiš da se opustiš...Da li je stiglo leto u Sarajevo...U ovom delu Srbije gde ja živim izgleda kasni...pozdrav tu,Riada
    Hm,mozda tu zaista ima istine(ovo za opustanje)....ne znam,ja sam nekako uvijek oprezna u zivotu,pa valjda se to ocituje i u onome sto napisem,ne znam....
    U Sarajevu se svi ponasaju kao da je stiglo ljeto,nose kratke majice i suknjice,jedu sladolede...al bogami temperature i ne odgovaraju ljetnim....
  6. mari47 (avatar)
    Pesama tvojih da nije ni ovo krstarenje ne bi
    imalo ovoliko draži
    A pesme, njih više nikad neću pisati, jer posle tebe miwka, i još nekoliko njih ovde, one ne bi imale smisla
  7. Emin@ (avatar)
  8. zeljena (avatar)
    Bravo miwka